2752
2734

بچه ها ما جای کتابخونمونو دیگه نداریم بعد بابام کلی کتاب قدیمی تمیز و نو داره نمیدونم کجا بایدبفروشم که خوب ببرنشون..کتاب های مرجعی مثل لغت نامه عمید.. تفسیر نور و تفسیر نمونه..عشق و شمشیر، تحلیل دیوان حافظ.. همش ازین کتابای اصیلن.. دیوار هم نمیدونستم کدوم شهر بذارم بهتر میبرن... ممنون میشم راهنمایی کنید🥰🤍

دانشکده هنر وادبیات

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همینجا نمیشه  ؟! یه پیجی هم قبلاً داشتم که کتابهای قدیمی و نفیس رو میذاشت برای فروش

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
نه ولی اونجا رفت و آمد دارم.. میتونم پستم بکنم..یا حتی با خودم بیارم

من تهران نیستم گلم ولی یه پیج اینستا دارم کارشون کتاب دست دوم عموما چاپ قدیم هست 

آدم مؤدبی و منصفیه نمیدونم می‌خره ازتون یا نه میخوای پیجش رو بذارم برات خودت سوال کن شاید برداشت ازت 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
همینجا نمیشه    ؟! یه پیجی هم قبلاً داشتم که کتابهای قدیمی و نفیس رو میذاشت برای فروش

عزیزم ممنون میشم اگ یادت اومد بهم بگی🥰 نه والا دیوار گذاشتم حتی بازدیدم زیاد نداشت..مثلا تفسیر هارو قم گذاشتم ولی کلا ۵۰ تا بازدید تو این دوسه روزه هم‌نداشت ولی البته نمیدونستم کدوم محله بزنم شانسی ی چی زدم مناطق اونجارو نمیشناسم

چطور،؟!شماره تماس دارن؟! هر دانشگاهی یا دانشگاه خاصی مد نظرتونه؟

ببین عزیزم همون دانشکده هنر وادیبات دیگه مال. رشته های انسانی که دانشگاه قبول شدن معمولا به کارشون میاد، مثلا بارییس دانشگاه صحبت کنید و یه روز کتاب ببرید مثل غرفه تودانشگاه بفروشید

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2706