2733
2734
عنوان

میخوام قرص امگا 3 بخورم

33574 بازدید | 13 پست
رفتم تو ماه هفتم اما دکترم برام تجویز نکرده
نمیدونم چه قرصی بگیرم و چطوری بخورم
بنظرتون خودم اقدام کنم یا منتظر بشم دکترم بگه؟؟؟
اگه تجربه ای دارید راهنماییم کنید
بچه ها چرا رفتید من داشتم باهاتون درد دل میکردم . الان زنگ زدم به شوهرم گفتم اونم کلی غصه خورد و گریش گرفت گفت کاش خورده بودی . آخه فقط من تو دنیا نخوردم حتی ماهی هم نخوردم کل نه ماهو می خوام بعد از ظهعر زنگ بزنم .... به هیکل دکترم
قرص امگا اگرمیخوای بخوری باید بدون جیوه باشه......هفته 2تا......از دکترت بپرس بگو قرص امگا بخورم...شاید یادش رفته بیشتر برای هوش بچه میدن وخانمهایی که ماهی کم میخورن
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شهره جون خوب منم نخورده بود.مشکلی نیست الان یه پس باهوش 5/2 ساله دارم.دو زبان رو بلده کامل.چرا ناراحتی؟
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
شهره جان شما دکترت کیه؟........دکترها چند تا قرص را میگن آهن.....فولیک اسید......ویتامین کامل برای بارداری.......کلسیم ومنیزیم........وامگا........ولی وقت داره مثلا 2هفته آخر آهن نباید بخوری......یا فولیک اسید مال ماههای اوله بعدش تبدیل میشه به ویتامین
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2740
تهرانم
دکتم هم خانم دکتر داوودی
درسته باید به دکتر اعتماد کرد اما اگه یه گشتی تو اینترنت بزنیم مزایای امگا 3 رو میبینیم
برای جلوگیری از زایمان زودرس هم خیلی خوبه
بالاخره من شرایط خوردن امگا 3 راگفتم دیگه حتما بدون جیوه باشه ....از یک دکتر دیگه بپرس خوب

ببین خانمی خیلی کار خووبی میکنی میچرخی تو اینترنت . من فکر میکنم یه آزمایش خون بده ببین چی کم داری همونو بخوور. من خودم آزمایش دادم آهنم کم بود ویتامین دی در حد معمولی بود ولی باز دکتر بهم گفت ویتامین د بخورم تا بچه مشکل پیدا نکنه این که میگن اگر تو کم داشته باشی مهم نیست بچه برداشتشو میکنه یه حرف کاملا بی معنیه چون بچه باید چیزی پیدا کنه که برداره وقتتی تو بدن خودت کمبود داشته باشه بچه از کجا برداره از همسایه ؟!
این امگا 3 هم برو بون جیوه رو بخر بهترین مارکو هفته دو بار بخور من خودم دکتر رفتم بهم نداد ولی گفت ماهی بخور .به نظرم بهتره ماهی بخوری اگر هم از جیوه اش میترسی .