2733
2739

خلاصه بگم که من عروس اولم و دوتا عروس و مادر شوهر تو ی خونه ایم هر مهمونی داشته باشن دردسرش با منه اون از جاشم تکون نمیخوره الان باز مهمونی دارن ب اون گفتن ی بهونه اورده پکجیمون خرابه در صورتی ک مگه میشه پکیج خراب باشه اینا چند روز قبلش مهمون داشتن خونشون بچه کوچیکم بود بعد ۴ روز دیگس مهمونی یعنی درست نمیشه حالا گفتن اصلا میندازین خونه شما منم بچه کوچیک دارم سختمه ابنم بگم ک عروسم مراسماتشو خونه من گرفت مجبورم کردم بعد زایمانم حنابندون بگیرم خونم کاری ک اصلا ب من کاری نداشت خرج با خودشون بو. ولی بیچاره شدم برا تمیز کاری چقدر حرف شنیدم ک باید بکنین خونه خودمونه شما نشستی توش الان ب اون ک عروس دومیه ن تنها این حرفارو نمیزنن تازه از من اجازم نگرفتن مهمونارو دعوت کردن ابنو اجازم گرفتن ازش ک اینجوری گفت من برا وقتای دیگه چیکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پول میخوایم ازشون بهمون نمیدن فک کنم اخر باید قانونی بگیریم 

قانونی اقدام کن 

برات سودی ندارن که بخای بینتون شکرآب نشه 

پولتو گرفتی خونتو حتما حتما جدا کن رابطتو قطع 

2740
ابنو ک میدونم چیگار بکنم زورن ازمون پسشون برنمیایم

اینطوری نگو عزیزم هیچی توی دنیا زور نیست

من جات بودم دوروز مونده به مهمونی خودم رو میزدم به کمر درد کلااااااا میخوابیدم وتمام 

بدون هماهنگی من اگه برام تعین تکلیف کنه کسی شوهرم برخورد بدی میکنه باهاش

من شوهرم از این ساده هاس  هیچی نمیگه تازه این جاریمم گوش میدادم داشت ب پدر شوهرم میگفت مگه خونه از شما نیس چرا باید اجازه ازش بگیرین ب نظرتون چیزی میاد لااقل یکم خرابش کنم از حرصم کم شه؟

نترس یه بار تو روشون وایسا بگو مگه با من مشورت کردید که میگید خونه من 

من اصلا نمیتونم مشکلات خودمو دارم بچه کوچیک دارم درکتون کجا رفته 

الانم چون سر خود اینکارو کردید هرگز نمیزارم 

2706