2733
2734
عنوان

علایم بارداری

155 بازدید | 25 پست

خانما من دوره های پریودم ۲۸ تا ۳۰ روز. ۳ روز به موعد بی بی چک زدم هاله انداخت و مثبت شد یه مقدار حالت تهوع دارم .امروز ۲۸ پریودم بود درد و گرفتگی رحم داشتم اینا علایم بارداریه؟ آزمایش بارداری کی برم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارکه چقدر زود تستت مثبت شده صبر کن 5 یا 6 روز از موعد بگذره بعد برو

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
2738
درد و گرفتگی شکم طبیعیه؟

طبیعیه برای بزرگ شدن رحمه.

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
فدات از ۱۰ روز جلوتر حالت تهوع داشتم که شک کردم تست زدم. الان دل درد دارم طبیعیه؟

طبیعیه عزیزم آزمایش که دادی برو دکتر برا مراقبت بارداری

ایشالا بارداری ، پریودت عقب افتاده؟

خدا از دهنت بشنوه. نه سی ام باید پریود بشم.

اما پنج شش روزه ترشح بی رنگ دارم. درد زیر دل انگار مثل پریود. سه چهار روز پیش بعد از رابطه دل دردم شروع شد. گاهی میگیره.

نمی‌دونم والا. دلم گرفته