2733
2739
عزیزم من شنیدم این نوع ریرش مو که معمولا در ریش اقایون خیلی شایع هست یکی از انواع بیماری های خودایمنیه به نظرم میتونی بری پیش متخصص داخلی
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
مهدیث جون سیر پوستشو بگیر از وسط نصفش کن بمال به قسمتی که موهاش ریخته خیلی عالیه این کار رو باید تکرار کنی ، خوب میشه هر بار هم که می خای سیر بزنی یه لایه روشو با چاقو بگیر بزن ناراحت نباش عزیزم یه نفر همین مشکلو داشت همین کار رو انجام داد خوب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام این حالت معمولا به خاطر استرس واضطراب به وجود می آید خاله من همین حالت شد همینطور که دوستمون گفت سیر را رنده میکرد ولی چون خیلی تند است ومیسوزاندبا خیار رنده شده مخلوط میکرد وبه سرش میزد موها دوباره رشد کردند
فرزندان شما فرزندان شما نیستند.شما میتوانید مهر خود را به انها بدهید،امانه اندیشه های خود را،زیرا که ان ها اندیشه های خودرا دارند.شما میتوانید تن انها را در خانه نگهدارید،اما نه روح شان را، که روح انها در خانه فرداستـ شمامیتوانیدبکوشید تا مانند انها باشید،اما مکوشید تا انها را مانند خود سازیدزیرا که زندگی واپس نمیرودودر بند دیروز نمی ماند
2731
عزیزم من این مشکل رو داشتم دو سال!!! کلی هم دکتر رفتم حتی کورتون هم تو سرم تزریق کردم جواب نگرفتم تا اینکه به پیشنهاد یه فرد مسن پوست سبز گردو رو رنده کرده از آب حاصله اش دو هفته هر شب به سرم مالیدم بعد دو هفته کاملا موهام دراومد و تا حالا هم نریخته
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
منم این مشکل رو داشتم . همه گفتند از اعصابه اما رفتم پیش متخصص پوست و مو. انواع آزمایش هورمونی و غیره برام نوشت . بعد از دیدن جواب آزمایش فهمیدم ویروس توکسوپلاسما گرفتم. که فقط از طریق گربه منتقل میشه. در صورتی که من اصلا با گربه تماس نداشتم. یه سری دارو بهم داد و سر 3 ماه دوباره آزمایش دادم خوب شده بودم و موهام هم در حال درآمدن بود.