2733
2734
عنوان

دکوری ها خونه تون چیان؟

284 بازدید | 34 پست

از رو اپن و جزیره و میزتلوزیون و میز مبل هاتون عکس بدید ،چیا چیدین ؟ چیا میخایید بخرید بعد بچینید؟ ایده بدید لطفا 

فرزند عزیزم منو بابات منتظریم که زود زود بیای تو دلِ مامانی تودلی من. خدایا هزار مرتبه شکرت 😍😍😍

چند تیکه برنز همینا رو دارم البته از این شاه عباسیاهم دارم ولی جمع کردمو بیشتر کارای خودمو دکور میزارم

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

گل طبیعی . وسایل چوبی .شمع

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اهل شلوغ کاری نیستم. رو میزم یه شکلات خوریه که دکوری محسوب نمیشه از شکلاتای داخلش استفاده میکنیم

روی میز تلوزیونم یه ماشین فانتزی طرح کلاسیکه

روی اوپن معمولا یه گلدون گل طبیعی میذارم  حالا چند شاخه رز یا یه دسته میخک و الاستر و ...

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
چند تیکه برنز همینا رو دارم البته از این شاه عباسیاهم دارم ولی جمع کردمو بیشتر کارای خودمو دکور میزا ...

چه جالب برنز میشه عکس بزاری 

فرزند عزیزم منو بابات منتظریم که زود زود بیای تو دلِ مامانی تودلی من. خدایا هزار مرتبه شکرت 😍😍😍

هیچی ندارم... کلا دوست دارم خونه خلوت باشه. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

ظرف مس

سینی اینه ای

3تا بانکه کوچیک شیشه ای توشون گل. محمدی و چوب دارچین و لیمو اسلایسی هست و گلدون و آینه شمعدون جهاز مادرم و سینی پایه دار مس نقره ای رنگ 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
هیچی ندارم... کلا دوست دارم خونه خلوت باشه. 

منم خونم خلوته ولی خب اپنم بزرگه ، اگه چیزی نزارم اونجوری لخت میزنه 

چه جالب برنز میشه عکس بزاری 

باش عزیزم الان بیرونم رفتم میزارم

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2706