2733
2734
عنوان

اینستاتون بالا میاد؟؟

124 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من با فیل تر شکن می تونستم برم اینستا و واتس اما از دیروز وصل میشه ولی سرعت دااااغون ینی هیچی باز نمیکنه. مشکل از فیل تر شکنمه یا نت همه ترکیده؟ عصبیییییم اخه زندگیه خدایی؟؟😡

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب با فی شکن به زور اینستا کار میکرد، دیگه امشب نرفتم چون عصبی میشم. یه ساعت هی باید باهاش وَر برم تا دوتا عکس اپلود بشه

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤
2728
از صبه  حتی با قندشکنم سرعت انقدر اومده پایین ک نگو حتی چتم نمیتونم کنم اینستام بالا نمیاد انقد ...

پس برا همه همینطوره

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
2740
این فیلترشکنای پولی چجورین؟

کلا سرعتو اوردن پایین فرقی نمیکنه پولی یا رایگان

حتى اپ استور و سافارى هم كار نميكنن چه برسه به فيلر تر شكن😭

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
دیشب با فی شکن به زور اینستا کار میکرد، دیگه امشب نرفتم چون عصبی میشم. یه ساعت هی باید باهاش وَر برم ...

من فکر کردم فقط من مشکل داره

حتى اپ استور و سافارى هم كار نميكنن چه برسه به فيلر تر شكن😭

من حذفشون کردم راحت شدم

خیلیا داشتن از این طریق کار میکردن و شغلشون بود