2733
2734
عنوان

خواهرم عاشق شده

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 82 پست
درودبرشما جان دلم... عزیزم بنده موزیسین هستم و با اکثر خواننده ها درارتباط هستم... لطفا اگر صلاح دون ...

😂😂😂

پیچیدم ب بازی اَ هرکی بگی بریدم حوصلع بحث ندآرم ولی گوش ب حرف ط میدم...🥂هر ثانیه هر لحظمی،شیرینیِ شبِ بد مزمی...🫠🫶🏻یه شب،شب تیرع انگا روح اَ تنت میرع دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیرع...گرگ رو از هر طرف بخونی گرگه، همین صداقتشه ک جذابش میکنه👊🏻 تردمیله همع دنیا،نرسیدن و دوییدن واسع تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن:) هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم🫠🕸خدا‌با دست آدمآ میزد تو گوشم تآ دستشون رو شه:)🫠🌱خسته ام از شما آدمآ ک همجآ همش ب ضرر همین...🫠عزیزا میرنُ ما چش دیدن همو نداریم...🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درودبرشما جان دلم... عزیزم بنده موزیسین هستم و با اکثر خواننده ها درارتباط هستم... لطفا اگر صلاح دون ...

چه کمکی؟؟ شما با خواننده ها در ارتباطین؟ خواننده ای ک من میگم محلیه ها! ۶۰ هزارتایی فالور دارع

2731
کدوم رابطه خواهرم خودشو دیونه کرده من حتی بعید میدونم پسره از وجودشم خبر داشته باشع

بهتر،چرا غرور و شخصیتشو خورد کنه برا آدمی که بفهمه هم براش مهم نی،خودش بعدا درست میشه خاهرت...

نظراتم متفاوته،فمینیست ام مشکل داری رد شو و باهام بحث نکن،تو میتونی عقاید خودتو داشته باشی ولی نمیتونی به من تحمیل کنی،میتونی ریپ نزنی مگه مجبورت کردن. وزن شروع ۷۵ وزن هدف۵۸
بیداری دخمرم🤣👋🏻

🤓بله مادر

پیچیدم ب بازی اَ هرکی بگی بریدم حوصلع بحث ندآرم ولی گوش ب حرف ط میدم...🥂هر ثانیه هر لحظمی،شیرینیِ شبِ بد مزمی...🫠🫶🏻یه شب،شب تیرع انگا روح اَ تنت میرع دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیرع...گرگ رو از هر طرف بخونی گرگه، همین صداقتشه ک جذابش میکنه👊🏻 تردمیله همع دنیا،نرسیدن و دوییدن واسع تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن:) هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم🫠🕸خدا‌با دست آدمآ میزد تو گوشم تآ دستشون رو شه:)🫠🌱خسته ام از شما آدمآ ک همجآ همش ب ضرر همین...🫠عزیزا میرنُ ما چش دیدن همو نداریم...🫠
خواننده رو شاید بشناسید

😂😂خب بشناسیم مگه چیه 

نظراتم متفاوته،فمینیست ام مشکل داری رد شو و باهام بحث نکن،تو میتونی عقاید خودتو داشته باشی ولی نمیتونی به من تحمیل کنی،میتونی ریپ نزنی مگه مجبورت کردن. وزن شروع ۷۵ وزن هدف۵۸
توکلا با دیدن من اپیلاسیون میشی 😹 هزینه لطفا  +💳 رمزتون؟

۱۷۸۷🥲🤣

دورت بگردم یدونه من 🥺وقتی تو تاپیکا میبینمت احساس میکنم از اعضای خانوادمی بخدا 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

عاجانا🥲😍

قلبمی ط اخه۰😍❤️

میدونم این رابطه نشدنیه.....میگه درسمو باید بخونم دکترشم برم کرمانشاه پیش اون پسره‌....اختلاف سنی شونم حدود ۱۰ یا ۱۲ سالی میشع اون پسر پخته اس اما بنظرم دختر بازع....من با برادر زاده پسرع حرف زدم گفت که هزاران دختر میان میگن عاشق فلانی ان اون که نمیتونه بهشون پا بدع از طرفی پسرع قبلا خودش نامزد خیییییلی خوشگلی داشته که بهم زدن

چه کمکی؟؟ شما با خواننده ها در ارتباطین؟ خواننده ای ک ت میگم محلیه ها! ۶۰ هزارتایی فالور دارع

اوه این اصن سلب حساب نمیاد،خاهرت میتونه راحت پا پیش بزاره،کاش به رفیق طرف نمیگفت،اون اطراف مطراف پسره خواهرت کلاس موسیقی میرفت یجوری باهم برخورد پیدا میکردن خواهرت مخشو میزد

2706