2737
2734
عنوان

شب یلدااا

323 بازدید | 28 پست

بچها من امسال اولین یلدایمه ببینید همه چی خوبه خیلی استرس دارم 

منوی پذیراییمو میزارم  هرچی کم بود بگید اضاف کنم 

میوه : سیب قرمز پرتقال نارنگی کیوی هندونه 

انار مز آناناس 

آجیل  :پسته  

و پسته رنگی بادوم کاغذی  تخمه سیاه 

بادوم هندی 

ی کوچولوهم شاید تخمه ژاپنی 

شیرینی:  کیک یلدا 

قطاب   برج دونات 

کاپ کیک چند دونه البته 

شکلات دو یا سه مدل 

اسمارتی  شکلات سنگی  نقل

نبات با طعم های مختلف پشمک 

ژله  یه ژله هندونه  

چند تا دونه ام ژله لیوانی 

میوه خشک  پرتقال   سیب خشک  انجیر خشک 

برگه 

و چایی  همینا 

ببخشید مزو پسته رنگی چیه 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

پفک و پفیلا و چوب شور هم میتونه میزتون رو شلوغتر کنه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2706