2733
2734
عنوان

گوشی A73

1128 بازدید | 13 پست

سلام خسته نباشین من یک سال پیش گوشی A72خریدم خیلی راضی بودم ازش بهش عادت کردم بدجور 

الان همسرم گوشیA73خرید گفت این جدیدتره بهتره تو بگیر منم گرفتم 

اما نمیدونم چرا به پای ۷۲ نمیرسه 

شماهایی که A73دارین راضی هستین ازش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پرفکت

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
واقعا؟هنگ نمیکنه؟ کار باهاش آسونه؟

ن بابا عالیه. 

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
چقد خوب من از دیشب دستم گرفتم هنوز بهش عادت نکردم  اگه ۱۰۰ درصد شارژ کنی چند ساعت واست کار میک ...

شما اینو انجام دادید؟

نور گوشیتون درچه خد نگه میدارین؟

درصورت استفاده مداوم چندساعت شارژ نگه میداره؟

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
شما اینو انجام دادید؟ نور گوشیتون درچه خد نگه میدارین؟ درصورت استفاده مداوم چندساعت شارژ نگه میدار ...

نوز گوشی زوی تنظیم خودکار هستش 

من از صبح که بیدار میشم گوشی دستمه تا شب همزمان تا چندتا اپلیکیشن هستم تا شب عالی ساپورت میکنه 

زود هم شارژ میشه 

خیلی خوش دست هستش 

تا اینجا کار راضی بودم ازش