2733
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم😫😫

150 بازدید | 5 پست

تورو خدا اگه راه حلی برای خواب بچه دارین بگین

پسرم ۲۲ ماهشه هرظهر و هرشب روانی‌مون میکنه تا میخوابه هرروز با شوهرم دعوامون میشه 

من خسته میشم اونم ۲ساعت تو خونه هست میخواد استراحت کنه پسرم نمیزاره

چه ۸صبح بیدار شه چه ۱۱ بازم درگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥲بچه ي من كوليكيه چند روز ديگه يك سالش پر ميشه ولي از وقتي بيدار ميشه تا وقتي ميخوابه گويه ميكنه بي دليل نق ميزنه واقعا خستم😔

خداروشكر كه خدا منو لايق دونست و يكي از فرشته هاشو بهم هديه داد هميشه از خدا ميخوام صبر و تحملمو بيشتر كنه تا بتونم از امانتيي كه بهم داده بهتر مواظبت كنم

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
2731

پسر من از یه سالگی بعد از ظهر نخوابید. بعد از ظهر نخوابونش شب زودتر بخوابه

خدایا وطنم، ایرانم را در آرامش و امنیت قرار بده. کاری کن مردم میهنم با هم متحد باشند و در کنار هم در صلح و صفا باشند.و هر کسی به فکر نقشه های شوم برای کشورم هست رو نابود کن. دوست داری لایک کن. دوست داشتی ریپلای کن. کلا هر کاری دوست داشتی انجام بده😊. اینجا جای تبادل نظره. دعا کن نی نی یار دلش به رحم بیاد کاربریم برای مهر ۹۷ رو بهم برگردونه.😊

دختر من ۳ سال و نیمه شه ولی اگه بعد از ظهر بخوابه شب بیچارمون می‌کنه 

منم سعی میکنم روزا نخوابونم تا شب خسته باشه بخوابه 

البته گاهی مثلا روزا ۱ اینا می‌خوابه ۳ بیدار میشه اون موقع مشکلی نیست ولی امان از وقتی که عصر بخوابه