2733
2734
عنوان

فرق زایمان طبیعی با سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 42 پست
خاصیت جهان سومی بودنه. سزارین و طبیعی هردوش تو بیمارستان دولتی یعنی درد و عذاب   هردوش تو خصوص ...

برای شیردادن و راه رفتن اصلا محتاج کسی نبودم.

این حرفا‌چیه😕

مگه تومور‌مغزی جراحی کردیم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم به هرحال بعد زایمان آدم نیاز به استراحت داره بالاخره تو طبیعی هم یه چندتا بخیه میخوره آدم ولی ...

من جفتشو داشتم دوره ی نقاهت سزارینم 3 روز بود ولی طبیعی تا خیلی نمیتونستم بشینم تو سزارین حداقل آدم میتونه ک بشینه بازم هر بدنی فرق میکنه

مامی بهار و بهراد  
2731
واقعا ؟نمیدونم والا منم تجربه ای ندارم این چیزایی که میگم از دیگران شنیدم 

بله من خودم چون تجربه کردم الان واقعا میبینم چجوره روز دهمم ک بخیه سزارین میکشی دیگه واقعا آزاد میشی و راحت که بستگی ب بدن طرف داره من هم لاغر بودم هم خوش زخم

مامی بهار و بهراد  
برای شیردادن و راه رفتن اصلا محتاج کسی نبودم. این حرفا‌چیه😕 مگه تومور‌مغزی جراحی کردیم

اینجا دقیقا برعکس چیزیه که تو دنیای واقعی وجود داره!  تو سزازین وقتی بچه دنیا میاد حتی نمیتونی بغلش کنی! شیرو یکی دیگه میزاره رو سینه ت شیر بخوره حداقل تا چندساعت اینطوره! سوند هم که وصله تا بتونی راه بری پروسه راه رفتن بعدش هم که هیچی دیگه! 

سزارین فقط و فقط برای کسایی خوبه که از نظر جسمی و فیزیکی شرایطش رو ندارن

زهد ریایی،جهل مقدس...
اینجا دقیقا برعکس چیزیه که تو دنیای واقعی وجود داره!  تو سزازین وقتی بچه دنیا میاد حتی نمیتونی ...

چیزی که تجربه کردیم

و چرا باید کتمان کنیم🤓

شکرخدا بهترین تجربه بود برام..

بهتره هرکسی چیزی که تجربه کرده رو بگه

نه چیزی که تصور میکنه🤭

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا