2733
2734
عنوان

فرق زایمان طبیعی با سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب عزیزم بعدش چی؟ جای عمل خیلی اذیت میکنه 

نه اصلا...من الان نزدیک یکماهه سزارین دوم کردم..واقعا از اول سرپا بودم..خودم تو بیمارستان کلی راه رفتم تا به ماشین شوهرم رسیدم..بعد از کشیدن بخیه ها دیگه عالی میشی..نهایت یه هفته اذیتی...اونم بدن با بدن فرق داره

خداجونم هزاران بار شکرت🙏
من ترجیح میدم طبیعی چندساعت درد بکشم عوضش بعدش راحت باشم بتونم به کارای خودم و بچم برسم  ولی س ...

تا چند ساعته فقط بعدش به کارات میرسی شبش هم راه میوفتی 

همون چند ساعت درد هم مسکن میزنن بهت

خاصیت جهان سومی بودنه. سزارین و طبیعی هردوش تو بیمارستان دولتی یعنی درد و عذاب  

هردوش تو خصوصی یعنی زایمان راحت ولی چرا باید رفت یکی از بزرگترین جراحیای جهان و انجام داد و بعد جراحی هم برای شیر دلدن و راه رفتن محتاج بقیه بود؟! در حالیکه با همون هزینه میشه میشه زایمان طبیعی بدون درد و راحت داشت و خودت هم از همون اول به نوزادت رسیدگی میکنی

زهد ریایی،جهل مقدس...
من ترجیح میدم طبیعی چندساعت درد بکشم عوضش بعدش راحت باشم بتونم به کارای خودم و بچم برسم  ولی س ...

طبیعی واقعا آخرش که بچه رو میدن بهت حس قشنگی داره. 

وقتی میگن خودت باش یعنی بهترین ورژن خودت باش نه اینکه تمام صفات بدتو رو کنی و بهش بنازی به بهونه ی اینکه خودمم 
ولی بعدش اونجور ک میگی نیستا🙄

میدونم به هرحال بعد زایمان آدم نیاز به استراحت داره بالاخره تو طبیعی هم یه چندتا بخیه میخوره آدم ولی باور کن بعدش راحت تر میتونی سرپا شی نسبت به کسایی که سزارین کردن، منظورم اینه دوره نقاهت کمتری داره

اگر تهرانی دکتر و بیمارستانت رو میگی ؟

بیمارستان بهمن و لاله

بودم

دکترم اخلاق نجات

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
واقعا پس چرا من اونقد درد داشتم در حد مرگ خیلی عذاب کشیدم

حتما به بدن هر شخصی هم مربوط میشه. خواهر شوهر منم سزارین کرد  بچه ی دومش که طبیعی دنیا نیومد. 

خیلی درد  کشید. 

وقتی میگن خودت باش یعنی بهترین ورژن خودت باش نه اینکه تمام صفات بدتو رو کنی و بهش بنازی به بهونه ی اینکه خودمم 
2706