2733
2734
عنوان

انچه در بیمارستان عرفان بر من و دختر کوچولو م گذشت

| مشاهده متن کامل بحث + 7012 بازدید | 55 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منکه فقط خاطره بد دارم از اونجا عزیزم...خداروشکر بخیر گذشت والان پسرم سالمه شمام دیگه ناراحت نباش ازاده جان..مهم اینه دخترت الان صحیح و سالم کنارته..خداروشکررررر همه چیزو فراموش کن..مثل من که فقط سپردم به خدا
پرستاراش یه چیزی ازشون میخاستیم بد برخورد میکردن البته دوسال پیش..شاید الان خوب شده باشن من که کلا اعصاب و روانم بخاطر پسرم بهم ریخته بود فقط ازاونجا خاطره بد دارم...من وقتی زایمان کردم پسرمو پیشم نیاوردن ی راست بستریش کرده بودن...بعد هم هی به دروغ میگفتن الان میاریمش خدامیدونه چ برمن گذشت
ببخشید نبودم رفتم دخترم را شیر دادم و به کارهای پسرم رسیدم. شیما جان خدا را شکر پسرت سالمه. رزا جان خوب من هم خیلی سر زایمان اولم از بیمارستان راضی بودم.اینبار هم تقصیر حاج معینی شد.چون بچه من را پیشم اوردند و حدود بیست ساعت پیشم بود.خودم گفتم انگار هی عق میزنه که بهانه اومد دست این خدا نشناس... به هر حال امیدوارم برای هیچ کس در هیچ بیمارستانی اتفاق مشابهی نیفته
خدا ازشون نگذره دقیقا همین بلا رو سر من اوردن هر وقت یادش می افتم گریم می گیره به بچه سالم من انتی بیوتیک دادن که مجبور شم اونجا نگهش دارم انشاالله که هرچی در میارن خرج دوا درمان بچه هاشون بشه چه طور از دلشون میاد با یه نوزاد یه روزه این کارو بکنن؟؟؟
2706