2733
2734
عنوان

کمکککک

261 بازدید | 26 پست

سه چار روز بشدت آب دماغ بچم میاد ستیریزین میدم اما اصلا فایده نداره و حتی کم هم نشده دماغش قرمز شده دیگه زخم شده از بس پاکش میکنم 

سینش هم خس خس میکنه و سرفه شدید بش آموکسی سیلین۱۲۵میدم اونم بی فایده 

توروخدا بگید حداقل برا آبریزش چی بدم اثر بذاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه کجایی؟ دور از جون بچت دختر من دقیقا همینطور شد فهمیدم این آنفولانزای بی پدر گرفته ک عمرم رفت تا ...

روستا هستم و دورم از شهر کسی هم نبود که بتونه همراهیم کنه یه مقدار دارو ازقبل تو خونه داشتم از همونا میدم

ای خدا یعنی آنفولانزا باشه با چه دارویی خوب بشه

اب دماغش مث شیرابه اصلا بند نمیاد و تو خواب هم مدام حالت خفگی بش دست میده یه دفه از خواب میپره و میشینه

2740

پسرمنم اینطوری شد بردم دکترگفت ریه هاش کلا عفونت گرفته که خس خس میکنه اگه تنگی نفس داشته باشه خطرناکه بهش اسپری داد و گفت آلرژیم داره ۴روزه اسپری استفاده کردیم خوب شده حتما حتما ببردکتر چون میگی تنگیه نفس داره

اگه دستگاه بخور نداری

کتری آب کن بزار جوش بیاد

بعد یه دستمال بنداز رو سرش بگو اگه فاصله دور از نوک کتری بخار رو دم و باز دم کنه تا خس خس سینه اش خوب بشه

یه ساعتی یبار تکرار کن

زندگی زیباست، اگر زیبا زندگی کنیم.💖
شربت دیفن واکسپورانت هر۶ساعت بده بعدشبامیخوادبخوابه ماسک بزنه تاصبح دماغشوباآب گرم بشوروپمادویتامین ...

دیفن هیدرامین دارم دو سالشه مشکل نداره بدم بخدا داره خفه میشه