2737
2739
عنوان

نصحیت اقتصادی

225 بازدید | 8 پست

سلام دوستان 

برای حفظ پول و سرمایه گذاری 

فقط طلای اب شده یا مستعمل بخرین

هر مقدار ک میتونید 

مثلا اندازه 300 تومن برید بگید یه تیکه از طلاهای مستعملش بده بهتون 

طلا میره بالاتر اما یهویی به شدت افت میکنه تا ملت تمام طلاهاشون بفروشن و بعد دوباره به شدت میره بالا پس طلاهاتون نگه دارید و تا میتونید بخرید پول تو بانک نگه ندارید به هیچ وجه 

و اینو بگم که این اتفاق جهانیه و بحث ایران به قول بعضی دوستان دولت نیست

از اسکناس بیشتر استفاده کنید از بانک و خودپرداز ها پول نقد بگیرید تا تقاضا پول نقد بره بالا اینجوری سرمایه واقعی تزریق میش به اقتصاد ن صرفا یه رقم تو سیستم های بانکی 

حرفای من خوب و دقیق بخونید و به اطرافیان انتقال بدید دوسال دیگ متوجه میشید چی گفتم 

سلامت و موفق باشبد در پناه خدا و امام زمان 

اللهم عجل لولیک الفرج 

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
خب الان خیلی یه دفه رفت بالا. من یه ماه پیش میخواستم ربعی بخرم نخریدم از 5100الان شده 8900. به نظرتو ...

ریسک اینکارت زیاده چون ارزش پول هر روز کمتر میش و حداقل دو سال طول میکش افت طلا 

چرا سکه میخری شمش آب شده بخر از یه گرم داره تا بالا بدون هیچ اجرتی

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از کجا باید بخرم؟  شمش اب شده بهتره یا طلای مستعمل

اب شده طلافروشی ها همه دارن از جای مطمئن بخر و اینکه رو شمش ها کد هک شده داره

2738
پسرم ی هفتس اسهال شدید داره پودرسنجد و پودربلوط میدم خوب نمیشه ب نظرت چی میتونم بش بدم دیگه۳سالشه

پوست انار بجوشون با عرق نعنا به نسبت مساوی بده بهش قطع میش