2733
2739
عنوان

ممکنه بچه م دیگه شیر منو نخوره؟

90 بازدید | 12 پست

۵۰ روزشه تا امروز روزی یبار یا نهایت سه بار شیر خشک میدادم بهش شبا . میخوام از این به بعد ندم میترسم دیگه شیر خودمو نخوره 

ولی شبا بیقراری میکنه موقع خوردن شیر خودم . احتمال میدم شیرم کمه بخاطر اون بیقرار میشه 

چه کنم؟؟؟؟ 

کسی هست هردورو به بچش داده باشه حداقل تا شش ماه؟ 

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   

چون شیر خوردن با شیشه آسون ترِ بچه کمتر خسته میشه و بیشتر سیر میشه به مرور سینه رو پس میزنه 

من به دخترم تا ده ماه دادم شیرِ خودم و

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم یه سوال بپرسم؟ وقتی به بچه شیر میدین از کجا میفهمین سیر شده؟چون تجربشو ندارم پرسیدم

سیر که میشه ول میکنه سینه رو یا میخوابه که میتونی بذاریش سر جاش یا سرحال میشه اگه خوابش نیاد 

در کل سیر نشه ول نمیکنه سینه رو اگه بخوابه زود بیدار میشع یا بیقراری میکنه

2740
باز ده ماه هم خوبه من میترسم همون سه چهار ماه ول کنه  ینی با روزی یبار دادن هم ممکنه سینه رو و ...

منم فقط شبا میدادم 

میدونی شیرِ خشک خوشمزه ترِ عقل شون که میرسه دیگه شیرِ مادر نمی خورند

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

مخصوصا شبا شیر خودت را بهش بده، چون شیرت بیشتر میشه... بله شیرت کم میشه چون بچه کنتر مک می زنه و به سر شیشه پلاستیکی و شیراومدن سریعتر عادت میکنه... من شیرم کم بود بهش شیر خشک دادم، آخرش مجبور شدم شیردوش گرفتم و به 4 ماه نکشیده شیرم خشک شد

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
مخصوصا شبا شیر خودت را بهش بده، چون شیرت بیشتر میشه... بله شیرت کم میشه چون بچه کنتر مک می زنه و به ...

ینی کلا شیرخشک حذف کنم؟ اخه اصلا مطمعن هم نیستم که شبا شیرم کمه یا نه چون زیر سینه بیقرار میشه حس میکنم کمه الان دارم شیرش میدم و صدای قورت دادنش میاد 

خیلی سخته بچت گریه کنه و ندونی دردش چیه 

میگم شاید نمیخواد بخوابه که گریه میکنه؟!

ینی کلا شیرخشک حذف کنم؟ اخه اصلا مطمعن هم نیستم که شبا شیرم کمه یا نه چون زیر سینه بیقرار میشه حس می ...

اگه بتونی با قاشق یا با شیوه های دیگه(یه مدل هست از شیشه با نی میچسبونی به سی‌نت سینه را مک میزنه شیرخشک از شیشه با می میخوره) شیر خشک بهش بدی که سینه خودت را ول نکنه بهتره، خیلی سخته ها خیلی، یه وقتی میگی ول کن بذار شیرخشک بخوره ولی بعدش که شیرخودت را خدای نکرده پس زد هر بچه ای میبینی که داره شیرمادر میخوره افسوس میخوری

شیرت کم نیست مطمئن باش هر چی بیشتر مک بزنه شیرت بیشتر میشه، اولش سخته منم از یه بار شیشه شروع کردم کلا از 4 ماهگی شیرخودم پس زد چون کمتر مک میزد کم شد البته بعد 4 ماه فرق سینه با سرشیشه را میفهمه که سینه را پس میزنه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
ینی کلا شیرخشک حذف کنم؟ اخه اصلا مطمعن هم نیستم که شبا شیرم کمه یا نه چون زیر سینه بیقرار میشه حس می ...

بچه ها زیاد گریه میکنن، من دخترم از بس تنبل بود واسه مک زدن و همش میخواست بخوابه شیشه راترجیح داد، البته همونم یک ساعت کارش بود بخوره، چون نمی‌خواست مک بزنه