2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریزه خواری

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2728
2738

عزیزم چاق شدن که خیلی راحته فقط مراقب اضافه وزنت هم باش 

هر شب دو قاشق غذا خوری شیر خشک رو داخل یک لیوان شیر حل کن و میل کن 

سیب پخته شده صبح ناشتا برای پر شدن صورت خیلی موثره 

پودر جوانه گندم رو داخل ماست حل کن و میل کن هر روز 

این مورد ها همه تجربه شده و جواب گرفتم خودم 

ریزه خواری که باعث لاغری میشه😐

کی گفته😐

ریزه خواری یعنی مدام دهنت بجنبه الان یه کم غذا بخوری نیم ساعت بعد باز بخوری همینطور ادامه بدی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
کی گفته😐 ریزه خواری یعنی مدام دهنت بجنبه الان یه کم غذا بخوری نیم ساعت بعد باز بخوری همینطور ادامه ...

ریزه خواری به مرور زمان باعث کم شدن حجم غذای اصلی و در نهایت اضافه نشدن وزن میشه،کسایی که ریزه خواری میکنن به خاطر خوردن مقدار زیادی خوراکی های مختلف در اندازه کوچیک تو طول روز غذای اصلی زیادی نمیخورن

من از بچگی با همین روش لاغرم

اون زیاد خواری با روش های افزایش اشتهاست که در صورت اضافه کردن حجم ،وزن اضافه میشه

که خدا بغل کند مگر مرا...

منم خیلی دلم میخواد یکم چاق شم

یه مدته خیلییی بی اشتها شدم

من زندگی خودم را میکنم و برایم مهم نیست چگونه قضاوت میشوم.چاقم,لاغرم,قد بلندم,کوتاه قدم,سفیدم,سبزه ام،همه به خودم مربوط است.مهم بودن یا نبودن رو فراموش کن،روزنامه ی روز شنبه زباله ی روز یکشنبه است.زندگی کن به شیوه خودت با قوانین خودت با باورها و ایمان قلبی خودت.مردم دلشان می خواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند،برایشان فرقی نمی کند چگونه هستی،هر جور که باشی حرفی برای گفتن دارند.شاد باش و از زندگی لذت ببر.چه انتظاری از مردم داری ؟؟؟آنها حتی پشت سر خدا هم حرف می زنند
کی گفته😐 ریزه خواری یعنی مدام دهنت بجنبه الان یه کم غذا بخوری نیم ساعت بعد باز بخوری همینطور ادامه ...

البته اینم ذکر کنم این چیزی که من میگم بحثش از حجیم خواری جداست،خوردن وعده های کوتاه با حجم زیاد از نوع کربوهیدرات باعث چاقی میشه بله*

که خدا بغل کند مگر مرا...
2706