2737
2734

سلام 

دوستان میشه ازتون خواهش کنم برا مامانم دعا کنین لطفا اینقدر گریه کردم ک سرم داره میترکه

مامانم عمل قلب باز کرد زخم معده داش ی ماه نمیشه

دیشب یهو حالش بد شد خون بالا اورد و ... 

توروخدا براش دعا کنین خواهش میکنم 🙏😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم اشف کل مریض به حق محمد و آل محمد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی 
2731
ایشالله ب حق این شبا زودی خوب میشه دکتر چی گفته؟

نمیدونن ع چیه

دارن ازمایش میگیرن ببینن ع معدشه یا عروق پاره کرده 

تو ادرارش خون بوده

هنو خونریزی داره 

فشارش بی نهایت پایینه

دو واحد خون تزریق کردن بهش 

😭😭😭😭

نمیدونن ع چیه دارن ازمایش میگیرن ببینن ع معدشه یا عروق پاره کرده  تو ادرارش خون بوده هنو خون ...

انشاالله ک هرچه زودتر حالشون خوب میشه عزیزدلم واسشون دعامیکنم

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
سلام عزیزم با وجود زخم عمل کرد؟؟

اره اخه دریچش خراب بود دو تا رگ کامل بسته بود

ی رگش فقط ۱۰ درصد باز بود با انژیو رفع نمیشد بیمارستان ترخیص نکرد گفتن احتمال سکته زیاده

2740
نمیدونن ع چیه دارن ازمایش میگیرن ببینن ع معدشه یا عروق پاره کرده  تو ادرارش خون بوده هنو خون ...

انشالله ک چیزی نیس بد به دلت راه نده براش دعا میکنم 

با چنتا قرص دوا خوب میشه مطمئن باش خدا بزرگه

در من تیمارستانی قصد شورش دارد