2733
2739
عنوان

حسم بعد از بچه دار شدن

274 بازدید | 27 پست

۲۳ سالمه و ی دختر ۶ ماهه دارم ...جدا از اینکه احساس میکنم زود بود برای بچه دار شونم و هنوز فرصت زیادی داشتم ....

حس های متفاوت و بدی رو دارم تحربه میکنم ...

بعد از زایمان یک چیز خیلی بزرگی رو انگارگم کردم ی احساس خلا بزرگی توی وجودمه 

نمیدونم چی میخوام و کجام ...

احساس شور و شوق ازم رفته و احساس پیری میکنم 

انگار ک شرتیط ازم میخواد بزرگ بشم ولی خب من فقط ۲۳ سالمه ..

تجربه ای مثله من داشتید؟

تو این شرایط همش توی خونم و ب کارای خونه و دخترم میرسم ..تفریح و دلخوشی اصلا ندارم 

شهرمونم هیچی نداره ک بخوای بری تفریح کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هنوز افسردگی پس از زایمان داری.منم همینطور..دخترم پنج ماهشه

ببین افسردگیه طوری هست ک از کار ننداختمپ ب خودم خونه و بچه خوب میتونم رسیدگی کنم 

ولی شاد نیستم اصلا احساس رضایت ندارم دلم میخواد همه چی خواب باشه دلم برای خودم تنگ شده ....

همش میگم کاش بچه دار نمیشدم 

منم همسن تو پسرمم هفت ماهشه

همینجور بودم داشتم به طلاقم فکر میکردم الان بهتر شدم اینا افسردگیه دارم بخودم کمک میکنم

کاربری سابق قدیمیم 😐دیگه نترکونید، گزارش نزنید،تعلیق نکنید دیگه شماره های اقوام هم ته کشیده نمیتونم بیام🥲

من ۲۰ سالمه و بچم چند روز دیگه به دنیا میاد

همینجوریم همش حس بد دارم

اصلا حالم خوب نیس

خیلی حساس شدم

معمولا بعد زایمان افسردگی میگیرن من چندماهه کلا حالم گرفته اس ذوقی ندارم اصلا

2740
به خودت برس با دخترت خوش باش موزیک گوش بده یادت نره ی مادر شاد فرزندان سالم تحویل اجتماع میده

تمام سعی امو میکنم اما بازم کم میارم ...بچه داری خب کار اسونی نیست ...

خواب درستی ندارم .تفریح درستی ندارم ...

همش تو خونه ...شهرمونم اصلا هیچی نداره...

ب خونه ها میرسم خودمو سرگرم میکنم با کار خونه و موزیک اینا ...

ولی غم عالم توی دلمه هیچ وقت اینقد بی انگیزه و نا امید نبودم 

اون روزا برن وبرنگردن وحشتناکترین روزای عمرم بود بعدزایمان هرروز گریه حس تموم شدن خوشی ها حس تموم شدن زندگی حتی رفتم خودمو بکشم.الان ۴ ماهشه خداروشکرخوب شدم

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
من ۲۰ سالمه و بچم چند روز دیگه به دنیا میاد همینجوریم همش حس بد دارم اصلا حالم خوب نیس خیلی حساس ...

خودت بچه میخواستی ؟

من فکر میکنم چون سنم کمه اینطورم همش احساس میکنم چقد میشد کراای دیگه انجام بدم ولی الان تمام وقتم صرف کارای دخترم میشه ..

ببین افسردگیه طوری هست ک از کار ننداختمپ ب خودم خونه و بچه خوب میتونم رسیدگی کنم  ولی شاد نیست ...

اره میدونم منم همین جورییم..مثل ی رباط شدم ک از صبح دور کارای خونه و بچه و شوهرو...و اصلا خوشحال نیستم.

بهداشت ک رفتم برای واکسن چهارماهگیش بهم گفتن افسردگی داری برو مشاوره بهداشت رایگانه نرفتم.حتی حوصله مشاورو اینچیزارو هم ندارم.

اگه شوهرت درکت میکنه و شرایط زندگیت خوبه کم کم درست میشه و میفتی رو غلتک.چون وارد ی مرحله ی جدید از زندگیوگمون شدیم کلافه و سردرگمیم

...
چجوری خوب شدی میتونی منو راهنمایی کنی 

والا شوهرم تایک ماه درکم کرد بعد تصمیم گرفت یه تشر بهم بزنه که به خودم بیام البته به عنوان کمک ها .به خونوادم گفت میان خونم کارامو انجام ندن تشویقم کرد خودم بلندشم کاروبار کنم کمترفکر کنم باهام حرف میزد دلداریم میداد.ذکر ودعا وصلوات هم کمک کننده بود .

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟