2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با تیر مرداد دی ..که با تیر عالیع

کی ازدواج میکنه ولش تنهایی رو ترجیح میدم 

گیریم تا اخر عمر تنها بمونی و شریکی برای زندگیت پیدا نکنی تحمل این موضوع  بسیار آسانتر از آن هست که شب و روز با کسی سر و کار داشته باشی که حتی یکی از هزاران حرف تو را نمیفهمد!
بهمنم عشقم فرودین

عزیزم صد در صد که درست نیست ولی طالع ابن ماه باهم خوب نیست 

..پیوند متولدین بهمن و فروردین ماه بد است زیرا افرادی سلطه گر، آرمان گرا هستند و موقعیت درک یکدیگر را ندارند.

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی
شهریور

...مرداد با شهریور ...متوسطه ...

این نوع ازدواج متوسط است زیرا یکی منضبط و قانونمند دیگری پرشور و زیباپسند است.

متاسفانه گیر یک عدد دی ماهی یخچالی افتادیم والا من حس میکنم با فروردین ماهی اوکیم

مرداد و دی متوسطه ...این نوع ازدواج متوسط است وشاید زوجین به دلیل داشتن حق مشترک برتری جویی دچار اختلاف شوند.

مرداد با فروردین خوبه .. پیوند موفقی خواهد بود چون هماهنگی وجود دارد.

با فروردینی چطور

سهریور با فرودین بد ..

ازدواج متولدین شهریور و فروردین ماه پیوند نا موفقی خواهد بود زیرا یکی پاک سرشت ،انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب است

کی ازدواج میکنه ولش تنهایی رو ترجیح میدم 

عزیزم من خودم جز اون دسنه ادما بودم که میگفتم بابا کی ازدواج میکنه ولی خب اخرش ازدواج کردم ...بلاخره ی جایی از تنهاییم ممکنه خسته بشید ...انشالله ی بخت خوب نصیبت بشه ...🥰🥰😘😘..

شوهرم شهریوریه من فروردین😐😭⁦☹️⁩

ازدواج متولدین شهریور و فروردین ماه پیوند نا موفقی خواهد بود زیرا یکی پاک سرشت ،انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب است.....

البته عزیزم این صدر صد نیست که ممکنه رک لعضی ها جواب بده ..امیدورام شما و شوهرتون بهترین باشید برای هم 😘