2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کجا لیزر کردی تهرانی منم میخوام انجام بدم میشه هزینشو بگی خالای ریز باز جاش میمونه

ن تهران نیستم منم تجربه ای ندارم ببینم جاش میمونه یا ن خال هام دونه ای 400 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
2728
شوهرمنم ۶روزه اما ن ترمیم کننده میزنه ن زینک. جای زخماشم نموند سرسه روز همش رفع شد

من زینک نمیزنم میسوزه 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
شوهرمنم ۶روزه اما ن ترمیم کننده میزنه ن زینک. جای زخماشم نموند سرسه روز همش رفع شد

دونه ای چند برداشت فک میکنم من زیاد دادم 

یا خدا دونه ای ۴۰۰ چخبره؟؟؟؟من چند تا خال تو صورتمه سطحیه این جور باشه چندین میلیون برام آب میخوزه

منم سطحی بود 5تا 2میلیون بخدا دق کردم 

2740
دونه ای چند برداشت فک میکنم من زیاد دادم 

خیلیم زیادی دادی،دونه ای۵تومن خیلیم کارش قشنگه،۳۷تا خال بود،چهارتاش بزرگ سیاه بودن کمرنگ شدن گفته دو جلسه دیگه بیا پولی هم نمیگیره.بقیش همه رفت جاشم نموند

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
خیلیم زیادی دادی،دونه ای۵تومن خیلیم کارش قشنگه،۳۷تا خال بود،چهارتاش بزرگ سیاه بودن کمرنگ شدن گفته دو ...

دکتر بود؟؟ 

شنبه زنگ میزنم مطب ی قیمت میگیرم شاید منشیش گولم زده

دکتر بود؟؟ 

کلینیکه،دکتر نیست ولی لیزر انجام میده کرم شب وروز دست ساز درست یکنه همه دوستام سفید برفی شدن😊.چرااینقد گرفت؟ چقد وقت گرفت واسه۵تاخال؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
کلینیکه،دکتر نیست ولی لیزر انجام میده کرم شب وروز دست ساز درست یکنه همه دوستام سفید برفی شدن😊.چراای ...

بخدا 2دقیقه نشد 

2706