2737
2739
عنوان

قرص دوفاستون

438 بازدید | 5 پست

سلام خانما من یکماه پریود نشده بودم و رفتم دکتر بررسی کردن همه چیز عالی بود فقط تیروئیدم بشدت کم کار شده بود قرص جلوگیری و لووکسین روخوردم و پریود شدم بعد از قطع قرص جلوگیری

دکتر برای من از روز ۱۵پریود تا ۲۵قرص دوفاستون نوشته بود برای تنظیم پریود

من مصرف کردم اینماه و پریودم که خیلی سنگین بود قبلا اینماه شد سه _چهار روز با خونریزی کم و بعد از اون سه چهار روز من تا الان لکه بینی دارم

فردا روز ۱۵پریودمه

بنظرتون دوفاستون رو بخورم دوباره چون گفته هر ماه باید بخورم تا زمانیکه باردار بشم یا نخورم؟

اصلا علت لکه بینی چیه؟من تا حالا لکه بینی نداشتم

اگر تجربه ای داشتین لطفا بگید🌸

من دوفاستون خوردم چند ماه اینجوری نشدم، احتمالا یکم بهم ریختی به نظرم بخور خود دوفاستون تنظیم کننده سیکله، ببین یکی دوماه اگه خیلی بهم ریخت دوباره برو ‌دکتر.. برای لانه‌گزینی تو اقدامم خیلی خوبه، جای جنین رو محکم میکنه

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
من دوفاستون خوردم چند ماه اینجوری نشدم، احتمالا یکم بهم ریختی به نظرم بخور خود دوفاستون تنظیم کننده ...

یعنی اگر بخورم احتمالش هست لکه بینیم قطع بشه؟

خسته شدم واقعا

مرتب زیردلمم درد میکنه و لکه بینی هام بیشتر قهوه ای قرمز هم دارم ولی خیلی کمتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اگر بخورم احتمالش هست لکه بینیم قطع بشه؟ خسته شدم واقعا مرتب زیردلمم درد میکنه و لکه بینی هام ...

نمیدونم راستش اما بخور به نظرم احتمالش هست، فک‌کنم مشکل از جای دیگه‌‌ست دوفاستون تازه میخواد منظمش کنه، حالا این دوره هم بخور بعد ببین پریودت چه جوریه اگه لکه ادامه داشت برو دکتر

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
2731