2737
2734
عنوان

موزیک پلیر آیفون

1241 بازدید | 11 پست

سلام دوستان برای آیفون با چه برنامه ای میشه موزیک پلی کرد؟

روزای خوووووووب بی صبرانه منتظر اومدنتون هستمممممممم    اللهم صل علی محمد وآل محمد(ص) خدا جوووونم شکرت که هوامو داری عاشقتممممم  💕💕💕

داکیومنت رو دانلود کن

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
Documents

مرسی گلی

روزای خوووووووب بی صبرانه منتظر اومدنتون هستمممممممم    اللهم صل علی محمد وآل محمد(ص) خدا جوووونم شکرت که هوامو داری عاشقتممممم  💕💕💕
داکیومنت رو دانلود کن

مرسی عزیزم دان می‌کنم الان

برو تو استور بزن موزیک پلیر کلی موزیک پلیر میاره 

پولیه اکثرا حالا داکیومنت دان کنم ببینم چیه

2740
Documents

مرسی عزیزم

اینی که من دارم مجانیه ، قرمزه ، اسمشم موزیک پلیره 😅

چیه اسمش عزیزم 

الان داکیومنت دان کردم ولی نمیشه انگار بزنم آهنگ بعدی 😩

چیه اسمش عزیزم  الان داکیومنت دان کردم ولی نمیشه انگار بزنم آهنگ بعدی 😩

واست عکس گرفتم ارش ولی نمیاد عکسم 

اسمش همون music player هست ، قرمزه ایکونش و داخلش یه مثلث سفیده و داخل مثلثه استیکر اهنگ هست