2737
2739
عنوان

رمان خون ها بیان❤️

350 بازدید | 58 پست

دوستای رمان خون اتفاقی که تو رمان دوست دارید بیوفته چیه؟؟؟

میشه برام بگید؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

زرتی عاشق هم نشن

حال من حال طبیب ایست که بیمار شود . حال یک نان آور خانه که بیکار شود . حال یک ناخدایی که پس از یک شب طوفانی باز دو قدم مانده به کوه یخ بیدار شود . حال من حال  پدری ایست که بدهکار است به نزول که دخترش را بدهد باز بدهکار شود🖤

همهی رمان هاذ،سریال ترکی شدن 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زرتی عاشق هم نشن

واقعا موافقم😂👌 مرسی از نظرت ممنون میشم بازم بگی

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2728

شخصیت اول بمیره یا زجر بکشه:| نمی‌دونم چرا خیلی این رو دوست دارم

سوالی درباره اوتیسم یا آسپرگر داشتین در خدمتم.                               بپرسین، تا بدونین، تا درک کنین؛ تا ما رو قضاوت نکنین:)                     لینک تاپیک پرسش و پاسخ درباره اوتیسم که می‌تونین سوالاتی که از بنده پرسیده شده و جواب‌هاشون رو اونجا ببینین: https://www.ninisite.com/discussion/topic/9677563/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%ae-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d9%88%d8%aa%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%aa%d8%a7-%d8%ac%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%85%d8%b4-%d8%b1%d9%88-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d9%85%db%8c%d8%af%d9%85

دختر پولدار و پسر فقیر ،یا پسر پولدار و دختر فقیر 

نباشه 

همه تو رمانا اسامی خاص ،خوسگل و خوشبخت

یک زندگی واقعی باشه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
همهی رمان هاذ،سریال ترکی شدن 

خب علتش چیه؟!مثلا تو اگه رمان نویس باشی چه جور رمانی مینویسی؟

2738
واقعا موافقم😂👌 مرسی از نظرت ممنون میشم بازم بگی

دختره چشماش آبی نباشه  و خانواده اش کمتر از گل بهش نگن پولدار نباشن 😂🤦‍♀️

حال من حال طبیب ایست که بیمار شود . حال یک نان آور خانه که بیکار شود . حال یک ناخدایی که پس از یک شب طوفانی باز دو قدم مانده به کوه یخ بیدار شود . حال من حال  پدری ایست که بدهکار است به نزول که دخترش را بدهد باز بدهکار شود🖤
خب علتش چیه؟!مثلا تو اگه رمان نویس باشی چه جور رمانی مینویسی؟

من برگرفته از زندگی واقعی رو به زبان زیبا و هنری مینویسم

دختر پولدار و پسر فقیر ،یا پسر پولدار و دختر فقیر  نباشه  همه تو رمانا اسامی خاص ،خوسگل ...

پس نظرت اینه اختلاف طبقاتی نباشه.واقعا موافقم👌👌

من یه رمان خوندم به نظرم بهترینه 

خیلی قشنگ بود اصلا کلیشه ای نبود

اسمش ویترین بود

پس نظرت اینه اختلاف طبقاتی نباشه.واقعا موافقم👌👌

دقیقااا همون کلیشه ای عاشقانه ان

2706