2737
2734
عنوان

اگه برگردید به 19سالگی...

610 بازدید | 42 پست

اگه برگردید به 19 سالگی

چه چیزی رو تو زندگیتون تغییر میدید؟ 

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تک هامو پاس میکردم و کنکور شرکت میکردم 

لایک نکنننننننن لایک نکنننننننننن                مه ترسه … عاشقبه عاشق بوون ترسی ناوی ئه و په ره که ی شیت ده بیت شیتیش بو خوی دنیایه که!
2740

من بیشتر 19 ساله ک دیدم میگفت درسامو جدی تر میگرفتم بیشتر میخندم و از اون نوجوانیم لذت می‌بردم و تا میتونستم تجربه کسب میکردم درگیر رابطه عاطفی هم نمیشدم

تویی که اینو میخونی یعنی تو خیلی خوشگلی، خیلی باهوشی، خیلی قوی هستی که کم نیاوردی و هنوز ادامه میدی خواستم بگم الان وقتشه خودتو بغل کنی و از خودت تشکر کنی بخاطر اینکه همیشه کنار خودت بودی عاشق خودتو وجودت باش که هیچکس جز خودت برات نمیمونه💜🫂😘 

حسرت گذشته چیزی رو عوض نمیکنه

کاش قدری عاقلتر بودم😔

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

درس میخونم دانشگاه میدم کار میکنم دستم تو جیب خودم باشه واسه دوزار خار و خفیف نشم

یکی گفت چه دنیای بدی! حتی شاخه های گل هم خار دارند. دیگری گفت چه دنیای خوبی! حتی شاخه های پرخار هم گل دارند... عظمت در نگاه است نه در چیزی که می نگریم💖
2706