2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کارش خوبه جنسیت جنین منو توو 13 هفته گفت واسم سه بعدی هم کرد قشنگ دیدمش خیلی هم خوش اخلاقه جالبش اینه واسه زن داداشمم توو 13 هفته بهش گفت . همراهم راه نمیده که اون خیلی مهم نیست من یه جا دیگه رفتم همسرم دخترمو دید
2731
دوستان میشه راهنمایی کنید... صبح اگه وقت بگیرم، چقد طول میکشه تا نوبتم بشه؟ و اینکه دم در ورودیش پله ...

سلام عزیزم

بله ورودی های ساختمان برای ویلچر سطح شیب دار داره و آسانسور هم داریم

حتما تماس بگیرید و وقت بگیرید بعد تشریف بیارید

02188877105

2738

واقعن آشغال‌ترین سونوگرافی که من رفته و بی اخلاق ترین و بسیار پر غلط وقتی به دکترم نشون دادم باز آدم با اخلاقی بود و شروع کرد به رفتار زشت این خانم را توجیه کردنکه :من وقتی یه غده کوچک رو به سرطان ربط داد و بی خبر و ناگهانی می دونی دو تا غده هم داری ؟ افقط برو جراح سینه !!!فقط جراح سینه !!!حتی قانون پزشکی این بود من رو به پزشک خودم ارجاع میداد ولی مرا به جراح ارجاع داد..بعد که من بیهوش رو زمینم می گه زود لباس بپوشه بره بیرون دو تا منشی ابله هم که فقط نگران مریض بعدی هستن آن اینقدر انسان نبودن که دست من دختر ۳۴ ساله رو بگیرن از روی زمین که بعد سونو بی لباس روی زمین افتادم بگیرن و بلند کنن !!!نه سواد داره نه شعور و نه انسانیت تازه من چندین ناحیه رو سونو کردم فقط سه برگ عکس گذاشته که خود  دکتر که سعی می کرد آدم با اخلاقی باشه صداش در اومد خوب آدم نیستی دکتر نشو اون هم رادیولوژی که مرکز پول هست!!! برو هزار تو شغل دیگه که به جون آدم‌ها ربطی نداره نکته جالب هم اون زبان انگلیسی به درد نخورش هست که فکر کرده همه مثل خودش بی سوادن!!! خلاصه اگه جونتون رو دوست دارید نرید پیش این دکتر بی اخلاق!!!

سعی میکنه خوش اخلاق نشون بده اما باطنا آدمیه که از همه طلبکاره

من تو ماه هفت بارداری رفتم سونو کالر داپلر پیش ایشون.  آنچنان با بد اخلاقی با من برخورد کردن که ضعف کردم و نزدیک بود از حال برم. کلا آدم حق به جانبیه و اصول اخلاق حرفه ای پزشکی رو اصلا نمیدونه.  هر موقع عصبانی و ناراحته سر مریض خالی میکنه.  این همه مرکز سونو تو تهران هست که من بعدش رفتم اون جاهای دیگه که رفتارشون هم خیلی مودبانه بود.   تظاهر به خوش اخلاقی و تبلیغ زیاد در فضای مجازی،  این خانم و مرکزشون رو معروف کرده.  در مورد سوادشون نظری ندارم چون مورد اشتباهی ازشون ندیدم. امیدوارم حداقل یاد بگیرن با یک زن باردار چطور باید رفتار کرد چون اکثر بیمارانشون خانم های باردار هستن. 

سونوگرافی نیلو بدترین مرکزی بود که دیدم ،فقط تبلیغات زیاد داره و این خانم سعی میکنه خودشو ادم خوب و متین نشون بده که کاملا با چیزی که هستن فرق میکنه،شعور و سواد و فرهنگ پزشکی ندارن،نمیکنه بره خودشو اپدیت کنه که با زندگی مردم بازی نکنه،یکی نیست بگه سواد و اخلاق نداری نشین پشت اون دستگاه یا میشینی چشمای زشتتو باز کن درست ببین یا چیزی نمیدونی بگو نمیدونم نه اینکه ادعات پدر مارو دراورد ،اگه جون خودتون و بچه هاتون واستون مهمه اصلا پیش این خانم نرید

سونوگرافی نیلو بدترین مرکزی بود که دیدم ،فقط تبلیغات زیاد داره و این خانم سعی میکنه خودشو ادم خوب و ...

چقدر کامنتها ضد و نقیضه. یکی میگه عااالی یکی میگه بد. چیکار کنم؟ برم یا نرم؟ برای شما چه مشکلی پیش اومده بود؟

2706