2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

https://t.me/goodmood_61

لینک کانال تلگرام که فایلهای چله شهد و شکر،تکنیک تبسم و ...داره.

فایلهای چله را روزانه یک فایل گوش بدید.

یک چله دیگه هست به نام چله نورخواری که بسیار بسیار عالی هست.از دستش ندید.

2740

ببینید تکنیک هواپونو پونو یک تکنیک هست مربوط به بومیان هاوایی،آنها اعتقاد دارند هنگامی مشکل یا بی پولی یا بیماری اتفاق نیفته یک دیتای معیوب وجود داره که باید پاک بشه از ذهن و چهار جمله متاسفم لطفاً مرا ببخش ممنونم و دوستت دارم را تکرار می کنند.

در فرهنگ ما میشه همان استغفرالله ربی و اتوب الیه و الحمدلله رب العالمین

شما با هر کدام راحت بودید انجام بدید.برای هر مشکلی

سلام دوستان من تو چله شهد و شکر شرکت کردم و چند تا سوال ذهنمو درگیر کرده گفتم شاید سوال شما هم باشه

یه جایی میگه اصلا چیز بدی در این جهان وجود نداره و بدی و خوبی رو  ما انسانها متمایز میکنیم و هر چی در عالم هستی هست فقط خوبیه ما فکر می‌کنیم بدی هست که چرا پشت اون چیزی که ما فکر می‌کنیم بدی هست هزاران خوبی وجود داره و نهایتا بخاطر خوبی‌هایی که هست و ما از حکمتش بی‌خبریم و فک می‌کنیم بدی هست بلید شکرگزار باشیم و لذت ببریم

حالا سوال من اینجاست طرف تو بدترین شرایط قرار گرفته و روزی چند بار از شوهر و خانواده شوهر کتک میخوره باید چجوری لذت ببره و بگه اینم یه خوبیه و شکر کنه نمیتونم بفهمم...یکی بیاد بگه

2706