2733
2739
عنوان

قربون صدقه

162 بازدید | 11 پست

خانوما بیاین کمک

ی تایپک زدم خیلی کم نظر دادین😓

اقا من‌نمیتونم ابراز احساسات کنم انگار خجالت میکشم

مثلا نمیتونم ب شوهرم بگم عشقم یا قربونت برم و ازین‌حرفا

حتی ب بچمم‌نمیتونم بگم

الان ۵ساله عروسی کردم

همسرم میگفت اولا ولی انقد من‌نگفتم اونم‌نمیگ دیگ

خیلی وقتا بهم‌گفته دوسم‌نداری و اینا 

چیکار کنم؟😭

خودم حس‌میکنم بخاطر خانوادمه،چون از بچگی نشنیدم ازین حرفا

خانواده م‌ جونشونو واس هم‌میدن همه کار برا هم میکنن ولی کلامی صفرن😑

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤

بعضیا اینطورین دیگ،مث مامانم،هیچوخت نمیتونه دوست داشتنشو زبونی بگه

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
بعضیا اینطورین دیگ،مث مامانم،هیچوخت نمیتونه دوست داشتنشو زبونی بگه

اخه خیلی ضایعس

من ۲۵سالمه و اینجوری

اونوقت دخترای همسن من همینجوری زبون میریزن😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه خیلی ضایعس من ۲۵سالمه و اینجوری اونوقت دخترای همسن من همینجوری زبون میریزن😭

ببین هیچی غیر ممکنه نیس،یکم اراده میخاد،یکم اولاش برلت سخته بعدش دیگه عادی میشه برات،تازه کلی هم تو زندگیت تاثیر مثبت میزاره،کم کم یسری لفظ ها رو استفاده کن خودتو مجبور ب استفاده کن،بعدا دیگه برات عادی میشه،سخت نیس کنار اسم عزیزانت یه جان اضافه کردن،یه عشقم گفتم،....واقعا سخت نیس،فقد بلید زبونتو عادت بدی

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
ببین هیچی غیر ممکنه نیس،یکم اراده میخاد،یکم اولاش برلت سخته بعدش دیگه عادی میشه برات،تازه کلی هم تو ...

یعنی اگر تاپیک مادر شوهر و کتک کاری بود تا صبح نظر و کمک بود..

ممنونم‌ ازت میشه ی کم کمکم کنی

واقعا ۵ساله در عذابم. خصوصا اوایل زندگی ک مشکلات زیاد داشتیم خیلی بدترم کرده

ولی میدونم شوهرم ازوناس ک باهاش خوب باشی و ابراز کنی بهش جونشم میده

واقعا دوست ندارم بچمم از من‌یاد بگیره و اینجوری بشه

تو پیام بهش بگم خوبه؟؟

وای خیلی سخته واسم خیلی

شما چیا میگی ینی از چ کلماتی استفاده می‌کنی

انگار کلاس اول ابتداییم هیچی بلد نیستم😓

ببین هیچی غیر ممکنه نیس،یکم اراده میخاد،یکم اولاش برلت سخته بعدش دیگه عادی میشه برات،تازه کلی هم تو ...

یه بار خودم کشتم واس تولدش بهش گفتم‌من‌ نمیتونم بدون تو زندگی‌کنم

هنگ کرده بود😂 

فقط گفت چ‌عجب

ک این‌چ عجبش بدتر ناراحتم‌کرد

یعنی اگر تاپیک مادر شوهر و کتک کاری بود تا صبح نظر و کمک بود.. ممنونم‌ ازت میشه ی کم کمکم کنی و ...

اره پیامم برا شروع خیلی خوبه👌

مثلا وختی لیست خرید رو براش مسیج میکنی،بنویس سلام عشقم،یا فلانی جان،خسته نباشی،دلم برات تنگولیده

اومدنی اینارم بگیر بیار،فدات

یا وختی میاد قشنگ با روی خوش برو بغلش کن،شوهرته خب گناه ک نمیکنی،همون حرکات اول بنظر سخته بعدش کاری نداره

2740
یه بار خودم کشتم واس تولدش بهش گفتم‌من‌ نمیتونم بدون تو زندگی‌کنم هنگ کرده بود😂  فقط گفت چ‌ع ...

😁😁😁تعحب کرده خب

گاهی یه اهنگ قشنگ براش بفرس،ازش در مورد خیلی چیزا نظر بخاه،در مورد اینکه مثلا ناهار چی باشه،چی دلت میخاد

یا مثلا این لباسم چطوره بنظرت....

اره پیامم برا شروع خیلی خوبه👌 مثلا وختی لیست خرید رو براش مسیج میکنی،بنویس سلام عشقم،یا فلانی جان، ...

اهاااا

اره باید شروع کنم

ولی واقعا بدم میاد از خودم

اصلا احساس زنانگی نمیکنم

اره پیامم برا شروع خیلی خوبه👌 مثلا وختی لیست خرید رو براش مسیج میکنی،بنویس سلام عشقم،یا فلانی جان، ...

اره اینا اوکیه

از نظر کلامی خیلی مشکل دارم

اره اینا اوکیه از نظر کلامی خیلی مشکل دارم

اشکال نداره،را میافتی،نگران نباش،فقد باید از یه جایی شروع کنی،مثلا همین الن برو پیشش بگو عشقم چ خبرا،کار و بار چطوره