2737
2739
عنوان

بیاین غیبت ... سخنان گوهربار جاری 😂

187 بازدید | 15 پست

چطورین ؟ 😃 انشالله که خوب باشین...

بیاین یه چیزی تعریف کنم بخندین...

عاقا من یه جاری دارم ، از وقتی عروس این خانواده شده همش داره با خودش ور میره ، یعنی قیافه کلا از این رو به اون رو شده ، یا ختی لباساش، قبلاها خیلی دمده میپوشید... منم دروغ نگم خیلی خوشحال بودم که داره به خودش میرسه ، هم بخاطر خودش هم بخاطر چرت و پرتایی که مادرشوهرم به من سر لباس پوشیدنم میگف... 😆 تا جایی که این خانم خود قبلیشو یادش رفت 😂 بعد دیگه مارو تحویل نمیگرفت 😂

منم خیلی دوس دارم با توجه به اندامم لباسای مد روز بپوشم... 

چن روز پیش خونه خاله ی شوهرم بودیم ، من یه شلوار مشکی و دمپا پوشیده بودم ، با یه شومیز حریر کوتاه هلویی ، با کفش پاشنه سه سانتی مشکی لاک و ارایشمم هم رنگ شومیز 

جاری هم یه بافت سبز لجنی با شلوار خاکستری جذب خیلی کوتاه ( خیلی کوتاهااا ۹۰ نه ۸۰ نه... شاید ۷۰ 😆😆) ، با یه جوراب نارنجی کهنه که کفش سیاه شده بود. خدایی مناسب مهمونی هم نبود توی خونه گرم ، یه بافت و شلوار جذبم روش ، از گرما قرمز شده بود ... 

بعد من تو اتاق داشتم موهامو شونه میکردم این اومد تو ، گف اقاها اومدن ، منم قبلش رفته بودم دسشویی پاچه ی شلوارمو تا کرده بودم یادم رفته بود... یهو برگشت گف داری میری پتو بشوری؟؟؟ لنگاتو گذاشتی بیرون... منم گفتم وای مرسی یادم رفته بود دلشتم درستش میکردم گف خوبه شوهرت میذاره اینجوری تیپای زمان شاهو بزنی!!!! 😂 

منو میگی نمیتونستم خندمو نگه دارم....

گفتم چرا مگه چشه؟؟؟ 

گفت والا شوهر من متنفره ، هر موقع میبینه یکی شلوار اینجوری پوشیده میگه وااااای اگه زن من از اینا بپوشه طلاقش میدم 😆😂😂 

منو میگی کم مونده بود زمینو گاز بزنم.... 

خندیدم گفتم عیب نداره تو از اینا نخر.... گف وای اخه مثلا تو تن تو میبینه بدش میاد... گفتم خب بیاد کسی بخاطر تحت تاثیر قرار دادن شوهر تو که لباس نمیپوشه.... 

من دوسش دارم میپوشم بهمم میاد😃 شوهرمم خوشش میاد... 

😂 خوبه صد دفعه مادرشوهرم گفته ابرومونو تو در و همسایه برده با اون شلوارش 😂😂😂

همین الان راجب جاری تاپیک زدم نوشتم حال ندارم باز بنویسم برو بخونش اخرین تاپیکمه

دعا کنید برام بزودی تیکر بارداری مو بزنم ۵ ساله منتظرم انشاءالله هرچی از خدا میخوایین بهتون بده 🌹🤲 ذخیره تخمدان یک دهم و تخمدان های خیلیییییی کوچیک دکتر میگ خودت نمیتونی مادر بشی اهدایی باید بگیری 💔💔🖤😭😭😭😭 ینی بچه از گوشت و خون خودم نمیتونم داشته باشم 💔😭😭😭😭😭😭😭 الهی بمیرم برای حال دلم🖤خداجونم اگه تو بخوایی یک درصد میشه صد در صد من بهت ایمان دارم ❤️ عاشق دوقلوی دختر پسرم 😍خدایا بچه های سالم و صالح و خوشگل و باهوش بهم بده چیزی ازم نگیر 🤲 ممنون میشم برام دعا کنی ، انشاءالله شمام حاجت روا باشین 🌹🌹🌹 اصلاح سبک فلورا تاجیک هم انجام میدم... قدیمی ام چند بار تعلیق شدم 🥺 ...   فقط اونجایی ک تتلو میگه : خستم از جماعت زنده کش مرده پرست ...و اونجایی ک شادمهر میگه : من از با تو بودن ب خدا سرد نمیشم تن تو ، تن تو آتیشه برام❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂باشه

جاریت یکم شیرین میزنه 😉😂

دعا کنید برام بزودی تیکر بارداری مو بزنم ۵ ساله منتظرم انشاءالله هرچی از خدا میخوایین بهتون بده 🌹🤲 ذخیره تخمدان یک دهم و تخمدان های خیلیییییی کوچیک دکتر میگ خودت نمیتونی مادر بشی اهدایی باید بگیری 💔💔🖤😭😭😭😭 ینی بچه از گوشت و خون خودم نمیتونم داشته باشم 💔😭😭😭😭😭😭😭 الهی بمیرم برای حال دلم🖤خداجونم اگه تو بخوایی یک درصد میشه صد در صد من بهت ایمان دارم ❤️ عاشق دوقلوی دختر پسرم 😍خدایا بچه های سالم و صالح و خوشگل و باهوش بهم بده چیزی ازم نگیر 🤲 ممنون میشم برام دعا کنی ، انشاءالله شمام حاجت روا باشین 🌹🌹🌹 اصلاح سبک فلورا تاجیک هم انجام میدم... قدیمی ام چند بار تعلیق شدم 🥺 ...   فقط اونجایی ک تتلو میگه : خستم از جماعت زنده کش مرده پرست ...و اونجایی ک شادمهر میگه : من از با تو بودن ب خدا سرد نمیشم تن تو ، تن تو آتیشه برام❤️
جاریت از خودت کوچیک تره؟ حتما به تیپت حسودیش شده ولش کن

اره...یه دو سال کوچیکتره... 

نمیدونم... اون قسمتش که گفت شوهرم میبینه بدش میاد برام جالب بود... خب من چیکار کنم ...😂

اره...یه دو سال کوچیکتره...  نمیدونم... اون قسمتش که گفت شوهرم میبینه بدش میاد برام جالب بود.. ...

اخه دمپا تازه مد شده

زنی که شعر را می‌فهمد نمی‌توانید به‌شیوه پیش‌پا افتاده دوست‌بدارید🌿📜
2738
همین الان راجب جاری تاپیک زدم نوشتم حال ندارم باز بنویسم برو بخونش اخرین تاپیکمه

بگو شوهرت بگه بهش خودتو جم کن

یا کلا ی مدت نرین پیششون اگ گله کردن شوهرت بگه چون زنداداظ اینجوریه من معذبم

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
بگو شوهرت بگه بهش خودتو جم کن یا کلا ی مدت نرین پیششون اگ گله کردن شوهرت بگه چون زنداداظ اینجوریه م ...

چند بار باش دعوا میشم قهر میکنم نمیرم خونشون ولی مادرشوهرم باز کاری میکنه ک باهم آشتی کنیم کلا خیلی اذیتم میکنه و دخالت میکنه و حرف الکی پشت سرم میزنه خوشم ازش نمیاد ولی چون فامیل مادرشوهرمه اون هواشو داره همیشه میگ نمیرارم پسرام ب خاطر زناشون از هم دور بشن 

جاری تو حیا نداره 😐تمام

😤😤 دوست دارم تیکه تیکش کنم