2733
2739
عنوان

روانیم کرده

195 بازدید | 16 پست

توروخداتا اخر بخونید راهنماییم کنید 

یه داداش بزرگتر از خودم دارم پونزده سال بزرگتره از من.دوسه سالی میشه طلاق گرفته با بچه اش اومدن با ما زندگی میکنن.ما خودمون جمعیتمون زیاده اینا هم اضاف شدن.خیلی اذیتیم.اصلا درک نمیکنه خونه کوچیکه بره واسه خودشون خونه بگیره .حالا اینش هیچی مهم نیست اصن..مسئله اینجاست که مدام منو مسخره میکنه.من هیچ کاری به کارش ندارم با بقبه حرف بزنم یه تیکه ای میندازه بهم.انقدر ازم ایراد گرفته مسخره کرده عصبی و استرسی شدم

مامانم میگه بیخیال باش.خودش ذاتا اینطوریه ولی من برعکس زود جوش میارم دست خودم نیست.این داداشمم هی مسخره میکنع هی بداخلاقی میکنه بعد میگع شوخی کردم.من ناراحت میشم بقیه میگن تو چرا جدی میگیری .خواهش کردم ازش با من شوخی نکن .من جنبه اش رو ندارم اعصابش رو ندارم مسخره ام نکن خوشم نمیاد ولی انگار نه انگار.یه مسئله دیگه هم این که از نظر بهداشت صفره.اصلا اهمیت نمیده بهش .همش بو میده دسشویی میره نمیشوره دستاشو .تو سینک اشپزخونه فین میکنه .از سرکار میاد دستای کثیفشو تو سینک اشپزخونه میشوره.منم حساسم .بقیه باز به من میگن بیخیال باش.یه جوری رفتار میکنن که من احساس بدی به خودم پیدا میکنم که انقدر ادم بدی ام.ولی وجدانا شما باشید چیکار میکنید؟ب این ادم کثیف و مسخره کن و زورگو .یه وقتایی هم تهدیدم میکنه که با کمربند ادمت میکنم.توروخدا بگید شما جای من بودید چیکار میکردید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرم خودتو بزن به بی خیالی

خیلی سعی کردم ولی نمیشه چون صبح تا شب همه کاراش رو مخ منه.تا قبل اومدنش خیلی ارامش داشتم از وقتی اومدن احساس بدبختی میکنم 

دست خودمم نیست اخه.به بابام رفتم زود جوش میارم خیلی سعی میکنم خودمو کنترل کنم ولی وقتی مسخره ام میکنه اصلا خون به مغزم نمیرسه دیگه.ببخشید دلم پربود زیاد حرف زدم 

2738
خیلی سعی کردم ولی نمیشه چون صبح تا شب همه کاراش رو مخ منه.تا قبل اومدنش خیلی ارامش داشتم از وقتی اوم ...

نه بابا راحت باشه....سرکار نمیره

نزار نگاه کردن به بشقاب بقیه غذای خودتو سرد کنه
خیلی سعی کردم ولی نمیشه چون صبح تا شب همه کاراش رو مخ منه.تا قبل اومدنش خیلی ارامش داشتم از وقتی اوم ...

نه واقعا مقصر نیستی ولش کن سعی کن وقتایی که خونس پیشش نباشی خودتو سرگرم کن زیاد بهش حساس شی بدتر میشه

نه واقعا مقصر نیستی ولش کن سعی کن وقتایی که خونس پیشش نباشی خودتو سرگرم کن زیاد بهش حساس شی بدتر میش ...

من کاری ندارم بهش اون هی بهم امرونهی میکنه دستور میده.از اوناست که دختر رو کلفت خونه میدونن.....انگار راهی ندارم جز بیخیالی طی کردن ...مرسی که وقت گذاشتی عزیزم.برام دعا کن خدا یه نگاهی هم به دل من بکنه

من کاری ندارم بهش اون هی بهم امرونهی میکنه دستور میده.از اوناست که دختر رو کلفت خونه میدونن.....انگا ...

ان شالله عزیزم مشکلت حل میشه بالاخره برادرته کاری نمیشه کرد مشکل از اونه تو کوتاه بیا خانومی کن جهنم😂

ببین داداشت قطعا مشکل روانی داره. باز خوبه بقیه اعضای خونه درکت میکنن. به نظرم درست میگن، هیچ راهی جز بیخیالی نداری. حدسم اینه که تو بهترین فرزند خانواده‌ایی و بهت حسادت میکنه. اگر میخوای اسیب نخوری فقط بیخیال باش و کلا نادیده بگیرش. وگرنه اگر با این اخلاقش باهات لج کنه تا آخر عمرت همه زندگیتو خراب میکنه. اون هیچی واسه از دست دادن نداره ولی تو داری. اون احساس بدبختی و شکست و درماندگی میکنه و میدونه هیچکی نمیخوادش. این احساس بدش رو داره روی تو بالا میاره. از حساسیت و عصبانیتت لذت میبره و درد خودش رو فراموش میکنه.

میبینی چه خوب بلدم واسه بقیه حرف بزنم؟😭

ولی تو کار خودم موندم....

2706