2737
2739
عنوان

آبله مرغان +عکس اونایی که چندششون میشه نیان چون افتضاحه

| مشاهده متن کامل بحث + 57548 بازدید | 76 پست
یک روز قبل شروع علائم تا وقتی که تاول ها خشک نشدن سرایت میکنه . تقریبا دوهفته طول میکشه نفر بعدی علا ...

منظورت از خشک شدن تاول ها همون سر سیاه شدنشونه دیگه درسته؟

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله

ممنونم از پاسخ عزیزم

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
وای اسی من از تو بدتر بودم بخدا روزی بیست ساعت گریه میکردم ولی بعد دوماه دوباره بدن و صورتم ثل اول ش ...

عزیزم شما آبله مرغان که گرفتی بعد دو ماه رفت جاشون؟؟لک ها میرن؟؟؟ جوشایی که یکم فرو رفتن چی؟؟من اصلا دست نزدم ولی فرو رفتن

2728
سلام عزیزم منم آبله گرفتم. جاشون میره؟؟ چی بزنم  روش؟؟؟ چ قرصی بخورم؟؟؟

سلام منم یه ماه پیش گرفتم جاشون نرفته فعلا لک شدن و صورتم چال شده 😔😔 باید صب کنم . قرص‌ سیتریزین و استامینوفن و پماد یا لوسیون کالامین

سلام منم یه ماه پیش گرفتم جاشون نرفته فعلا لک شدن و صورتم چال شده 😔😔 باید صب کنم . قرص‌ سیتریزین و ...

عزیزم دکتر پوست نرفتی؟؟ اگه میتونی برو تا این لک ها جاشون چال نشه...

عزیزم شما چیکار کردی ک خوب شدی؟ من همه ش داره بدنم دونه می زنه ...امروز عنبرنسا دود کردم بهش

بنظرت خوبه؟

2738
عزیزم دکتر پوست نرفتی؟؟ اگه میتونی برو تا این لک ها جاشون چال نشه... عزیزم شما چیکار کردی ک خوب شدی ...

رفتم سه تا دکتر رفتم کاری نمیشه کرد میگن باید صبر کنی سه ماه اگه خوب نشد بیای.. بله خوبه اونم میگن من نکردم من فقط سردیجات خوردم لبنیات شیر ماست خوبه .شربتی 

رفتم سه تا دکتر رفتم کاری نمیشه کرد میگن باید صبر کنی سه ماه اگه خوب نشد بیای.. بله خوبه اونم میگن م ...

نپرسیدی بعد از سه ماه میخوان چیکار کنن؟ 

خب شاید درست بگن و بعد از سه ماه خوب بشه. حالا منم شاید اون هفته برم دکتر ..اگر یادم بود می پرسم و بهت میگم 

انشاالله ک هم من و هم شما زود خوب بشیم به حق این شب

نپرسیدی بعد از سه ماه میخوان چیکار کنن؟  خب شاید درست بگن و بعد از سه ماه خوب بشه. حالا ...

من پیشونی و چونه ام فرورفته و بدنم لک شدن😔😔😔😔

گفتن اگه درست نشه باید پانچ و لیزر کرد😭😭 باشه مرسی عزیزم انشالله خدا خودش درست کنه و همه مریضارو شفا بده. منم خسته شدم ازین دکتر به اون دکتر و فکر و خیال

من پیشونی و چونه ام فرورفته و بدنم لک شدن😔😔😔😔 گفتن اگه درست نشه باید پانچ و لیزر کرد😭😭 باشه م ...

خدا کاش خوب بشه. من خییلی نگرانم. درس هم دارم اصلا نمیتونم تمرکز کنم...عزیزم راستی ببخشید شما ترمیم کننده استفاده نکردی؟ 

فایده داره؟؟ من کی شروع کنم بزنم ک گود نشه؟؟

وای اسی من از تو بدتر بودم بخدا روزی بیست ساعت گریه میکردم ولی بعد دوماه دوباره بدن و صورتم ثل اول ش ...

سلام عزیزم ببخشید شما جای ابله هاتون همش رفت؟؟لک ها رفتن؟؟ اونا که فرورفتن ولی دس نزده باشیم میرن؟؟ 

خدا کاش خوب بشه. من خییلی نگرانم. درس هم دارم اصلا نمیتونم تمرکز کنم...عزیزم راستی ببخشید شما ترمیم ...

ترمیم کننده بعد اینکه زخم ها افتادن استفاده کرد باید منکه فعلا نتیجه ندیدم نه چون باید دو سه ماه زد

2706