2733
2739
عنوان

خوشگلا با ۷۰۰ تومن چیکار کنم

547 بازدید | 14 پست

البته حدود یک ماه ونیم دیگه نزدیک ۲۰۰ تومن دستم میرسه

موندم چی کار کنم

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با ۷۰۰ میلیون چیکار کردی شوهر منم خونمون فروخت مغازه بخره الان مغازه گیرمون نمیاد هر روز پولمو ...

هیچی شوهر کم عقلم نزاشت ماشین بخرم هر روز گرونتر شد

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم
2731
2740

برای مشکلی که داری از دکتر قنبری مشورت بگیر. ایشون متخصص زیبایی از امریکا هستن. حتی اگه دایرکت اینستاشون هم پیام بذاری راهنمایی میکنن. تخصصشون تخلیه ژل هست.‌ 

درخواست دوستی قبول نمیکنم🌸

اما بعد اینکه ژل لب رو تخلیه کردم، دکتر گفت دیگه هیچ وقت به لبت ژل نزن چون ژل پاژ واکنش نشون میده و باعث عفونت میشه.‌ الان بوتاکس هم که میزنم چون دکتر به اطراف چشمم هم میزنه و نزدیک ژل گونه ام هست تا چند روز بعد بوتاکس چشمام میسوزه و گونه ام هم یه کم ورم میکنه

دوستم من خیلی اهل قر و فر و عمل نیستم ولی نمیدونم چرا باید این بلا سرم اومد....صد درصد دکتر بهتون میگه دیگه اون ناحیه ژل نزنید و نهایتا" اگه خیلی بدفرم شده شاید پیشنهاد چربی رو بده

راستی به نظر شما من ژل گونه ام رو خالی کنم؟ اخه صورتم لاغره و الان گونه هام واقعا" خوبه و  تو یه مقاله خارجی خوندم که ژل پاژ اگه ناحیه حساسی نیست، بهتره اصلا" تخلیه نشه و فقط مراقبش باشید و اون ناحیه رو اصلا" کارهای زیبایی و پوستی نکنید چون این ژل هیچ وقت صد درصد تخلیه کامل نمیشه

2706