2752
2734
عنوان

بعد از عکس رنگی رحم🤔🤔

21396 بازدید | 38 پست

سلام خواهر ها من یکشنبه عکس رنگی رحم گرفتم بماند که چقدر درد داشتم ،چون لوله راستم کلا بسته بود و کلی م تزریق کردن باز نشد،از بعد از عکس خونریزی دارم مرتب هم ادامه داره یعنی لکه اینا نیست،درحالی که من تازه سه روز بود پریود م تموم شده بود .کسی تحربه مشابه نداره راهنمایی م کنه لازمه برم دکتر یا طبیعیه؟

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من تاجایی که شنیدم طبیعی اما خیلی جراعت داشتی انجام دادی میگن خیلی درد داره

منم مردم و زنده شدم😭دوماه پیش کرفتم من

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺

منم هفته ی پیش عکس رنگی انداختم لولهام بسته بود یعنی کم مونده بود بمیرم 

خیلی درد داشتم ولی تا فرداش فقط چند تا لک دیدم خون ریزی خدا رو شکر نداشتم 

میخوایی با دکترت حرف بزن خدایی نکرده غلامت بدی نباشه 

من تو بچگی همراه زن بابام بودم صدای جیغ دادش ازبیرون شنیدم وقتی هم اومد بیرون نمیتونست تکون بخور از اون وقت ترس دارم میگفتم عمرانجام بدم البته من زایمان طبیعی بودم درد هم داشتم اما فکرمیکنم عکس دردش بیشتر

خدایا به خودم قول دادم همه چی روبسپرم به خودت ممنونم بابت نعمت های قشنگت
من تاجایی که شنیدم طبیعی اما خیلی جراعت داشتی انجام دادی میگن خیلی درد داره

مجبور بودم وگرنه فکر نکنم از من ترسو تر وجود داشته باشه

دل آرامی که داری دل در او بند                                        دگر چشم از همه عالم فرو بند
2706