2733
2739
عنوان

داروی میکروب معده کیا خوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 19 پست
الان دارم پنتو پرازول ۴۰ و ایمی پرامین میخورم و باید تا دو هفته دیگه ادامه بدم یه هفته فاموتیدین بخو ...

نه. همون حالت تهوع و بی اشتهایی و معده درد بود. ورم و اینا نداشتم. حالا اگه میتونی که تحمل کن تا دوره ت تکمیل بشه. انشالله که ریشه کن میشه

نه. همون حالت تهوع و بی اشتهایی و معده درد بود. ورم و اینا نداشتم. حالا اگه میتونی که تحمل کن تا دور ...

عاره منم تهوعم هی میره و میاد فک کنم باید یه دوره دیگه انتی بیوتیک بخورم .شما کلا چند وقت درگیر بودی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاره منم تهوعم هی میره و میاد فک کنم باید یه دوره دیگه انتی بیوتیک بخورم .شما کلا چند وقت درگیر بودی ...

تقریبا ده، یازده ماه طول کشید. اون بین هم البته یک ماه دارو برای زخم معده و اسید معده و اینا مصرف میکردم

تقریبا ده، یازده ماه طول کشید. اون بین هم البته یک ماه دارو برای زخم معده و اسید معده و اینا مصرف می ...

شما زخم هم شدی؟ دارو های زخم معدت چیا بود؟ برا میکروب دوتا ۱۴ روز انتی بیوتیک خوردی؟

2728
شما زخم هم شدی؟ دارو های زخم معدت چیا بود؟ برا میکروب دوتا ۱۴ روز انتی بیوتیک خوردی؟

آره. خیلی جزئی بود. دقیق یادم نیس. ولی کورئون، ایمی پرامین، بوسپیرون و بیسامین و یکی دوتا دیگه بودن.

برا میکروب هم بله، دو تا ۱۴روز دارو استفاده کردم.