2726
عنوان

داروی میکروب معده کیا خوردن؟

1556 بازدید | 19 پست

از دیشب شروع کردم زبانم تو دهنم میچسبه آنقدر خشک شده  😐 شما با چتد دوره حوب شدین چه عوارضی داشت داروها؟ خدایا بیمازی ها رو دور کن چقدر مصیبتن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من با دو دوره خوب شدم. البته بعد از اتمامشون، داروهامو عوض کرد که الان دارم مصرفشون میکنم. چون هنوز معده درد داشتم.گفت احتمالا معده ت عصبیه. یه سری قرص و کپسول داده واسه سوء هاضمه و پیشگیری از زخم معده و یه سری شونم برای کنترل اضطراب و اینا.

من با دو دوره خوب شدم. البته بعد از اتمامشون، داروهامو عوض کرد که الان دارم مصرفشون میکنم. چون هنوز ...

عزیزم شما چند وقته درگیر میکروب بودین؟ علائمتون چیا بود؟ ورم و سو هاضمه هم داشتین؟ اخه من یه دوره انتی بیوتیک خوردم اما هنوز شبا از درد و گرسنگی از خواب بیدار میشم یا هنوز غذا میخورم سر معدم میسوزه دکترمم بهم ایمی پرامین داده برای اعصاب معده

عزیزم شما چند وقته درگیر میکروب بودین؟ علائمتون چیا بود؟ ورم و سو هاضمه هم داشتین؟ اخه من یه دوره ان ...

سلام عزیزم. حدودا یک سال پیش علائمم شروع شد و همین دو ماه پیش بود که چون هنوز بهبود پیدا نکرده بودم مجدد یه دوره دو هفته ای دیگه دارو مصرف کردم. و خداروشکر اینبار نتیجه داد. هرچند در ادامه چون تشخیص داد که انگار معده م عصبیه باز یه سری داروی دیگه برام نوشت که الان درحال مصرفشون هستم. علائم میکروب هم برام اینا بود: حالت تهوع مداوم. استفراغ. بی اشتهایی شدید. معده درد و رفلاکس اسید معده.

و اینکه معمولا با یک دوره خوب نمیشه. بعضا باید تا سه دوره حتی استفاده بشه تا میکروب ریشه کن شه

سلام عزیزم. حدودا یک سال پیش علائمم شروع شد و همین دو ماه پیش بود که چون هنوز بهبود پیدا نکرده بودم ...

الان چه دارو هایی میخوری؟ شما هم بعد انتی بیوتیک هنوز احساس درد و ناراحتی داشتی؟

سلام عزیزم. حدودا یک سال پیش علائمم شروع شد و همین دو ماه پیش بود که چون هنوز بهبود پیدا نکرده بودم ...

من با همین علایم به اضافه اینکه درد تو کمرم کشیده میشد زخم والتهاب اثنی عشر داشتم ودارم

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
الان چه دارو هایی میخوری؟ شما هم بعد انتی بیوتیک هنوز احساس درد و ناراحتی داشتی؟

الان یک سری دارو داده برای کنترل سوءهاضمه و ریفلاکس و کلا بهبود عملکرد دستگاه گوارش، علاوه بر اون یک سری دیگه هم داده برای کنترل اضطراب و کلا برای اعصاب و اینا.

پنتوپرازول، دومپریدون، بوسپیرون، کورئون، ایمی پرامین، ونلافاکسین و یه قرص گیاهی دایجستیو اید.

سری اول آره همچنان معده درد داشتم که آزمایش دادم و منفی شد. واسه همین احتمال زخم معده دادن که رفتم آندوسکوپی انجام دادم و باز معلوم شد که نه، هنوز میکروب معده درمان نشده. اما الان بعد از مصرف دوره دوم خوب شدم. البته یه چند روزی بعد از اتمام داروها طول کشید تا علائمم بره. الانم که دارم اینارو استفاده میکنم و واقعا بهتر شدم.

الان یک سری دارو داده برای کنترل سوءهاضمه و ریفلاکس و کلا بهبود عملکرد دستگاه گوارش، علاوه بر اون یک ...

خب خداروشکر که بهتری اخه منم از مرداد تا حالا درگیرم 

همش تهوع میره و میاد یبار نمیتونم غذا بخورم یبار بخورم اینقدر احساس سیری میکنم که دوباره تهوع میگیرم 

یه دوره هم انتی بیوتیک خوردم اما همچنان احساس سوز و درد دارم گاهی وقتا هم بالای نافم سمت چپ میسوزه که دکتر گفت باید ایمی پرامین بخورم و یک ماه دیگه برم ازمایش میکروب بدم 

من الان ترسیدم که نکنه تو این مدت معدم زخم شده باشه😪 اخه الان سر معدم سمت چپ درد داره و شبا یهو از حس گرسنگی با سوزش بیدار میشم

خب خداروشکر که بهتری اخه منم از مرداد تا حالا درگیرم  همش تهوع میره و میاد یبار نمیتونم غذا بخ ...

نگران نباش اصلا. انشالله زود خوب میشی. استرس خودش سمه برات. یکی از مهم ترین دلایل زخم معده همین استرسه.

منم بعد از دوره اول آزمایش مدفوع دادم گفت که منفیه و میکروب رو نشون نداد. ولی آندوسکوپی که رفتم مشخص شد هنوز هست. یعنی به این آزمایش زیاد اطمینانی نیست.

فقط اگه لازم شد یک دوره دیگه استفاده کنی حتما داروهاتو به موقع و مرتب مصرف کن که انشالله دیگه نتیجه بگیری :))

نگران نباش اصلا. انشالله زود خوب میشی. استرس خودش سمه برات. یکی از مهم ترین دلایل زخم معده همین استر ...

عشقم اخه چند ماهه گذشته هم ورم معده گرفتم هم نمیتونم درست غذا بخورم هم باید همش یچیزی بخورم چون اسید معدم خیلی میسوزونه معدمو 

سمت چپ معدمم مثل یه توپ سفت شده😪

عشقم اخه چند ماهه گذشته هم ورم معده گرفتم هم نمیتونم درست غذا بخورم هم باید همش یچیزی بخورم چون اسید ...

خب اگه اینجوره فک نکنم ایمی پرامین به تنهایی بتونه کاری کنه. داروهای بیشتری نیازه مطمئنا. اگه خیلی اذیتی نمیخواد صبر کنی تا دوره این دارو رو تکمیل کنی. برو پیش دکترت وضعیتتو بگو. حتی اگه لازمه آندوسکوپی شی. یا داروهای جدیدی بهت بده. کنار همه اینا پرهیز غذایی هم حتما رعایت کن. خیلی تاثیر داره. دکترت باید لیست چیزایی که نباید بخوری رو بهت بده

خب اگه اینجوره فک نکنم ایمی پرامین به تنهایی بتونه کاری کنه. داروهای بیشتری نیازه مطمئنا. اگه خیلی ا ...

الان دارم پنتو پرازول ۴۰ و ایمی پرامین میخورم و باید تا دو هفته دیگه ادامه بدم یه هفته فاموتیدین بخورم و برم ازمایش میکروب بدم 

تو هم اینجوری میشدی؟

2706