2737
2734
عنوان

ازشیر گرفتن بچه 20ماهه

149 بازدید | 33 پست

سلام من بچم 20ماهشه از بس بدغذا هست و دائم میاد پیرهنمو میزنه بالا وشیر میخواد دارم از شیر میگیرمش ولی بیشتر از اون خودم داغونم ،ناراحتم واقعا نمیدونم کار درستی کردم یانه؟الان ۱۸ساعته شیرش ندادم بچمم خداروشکر تاالان همکاری کرده یه دوبارم خواست بخوره چون صبرزرد بهش زده بودم تلخ شده بود نخورد

بچه شیرخشکی رو چند ماهگی باید از شیر بگیریم؟ 😥

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم عذاب وجدان داشتم ولی بعد اینکه از شیر‌گرفتم غذا خوردنش بهترشد و خیلی راضی ام

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
2738

من 22ماهگی گرفتم

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️

منم یک ماهی میشه گرفتم سعی کن چیزایی ک دوست داره براش درست کنی پسر من قبل از شیر بردارم غذا نمیخورد فقط شیر الان یکسره باید دنبالش بدوم غذا بدم بش 

میدونید چرا نیلوفر تو مرداب گل میده؟چون به همه ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه زیبا بودشاد بود، قوی بود و امید داشت🪷💕🥲

گناههههخ دارههههه بزار تا دو سالگی بخوره 😞

ولی یه زخمایی هس بدتر از مرگه ...!                         بد شدی بد نبودم باهات یه دفم که ...!                       به پشمان خود یا دهید هر تاپیکی ارزش رقصان شدن در هوا را ندارد !                                                      🐐🐩🧸🐥🗿🤝
2706