2737
2734
سلام دوستان برای موضع پایان نامم باید از ایران داک استعلام کنم راهی رو بلدید که موضوعمو تکراری نشون نده به نظرتون می شه از طریق کلمات کلیدی یه جوری ایران داکو پیچوند تا موضوعو تکراری نزنه؟
اصلا همش فرمالیته الکی شما استادت باید امضا کنه که موضوع ات تکراری یانه پس اگه استاد اکی دیگه نیازی به فرم نیست
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ناهید دانشگاه خواسته وگرنه استادم امضا کرده از سیکا هم استعلام کردم تکراری نبود امروز جواب ایران داکم اومد موضع مشابه موضوع من داره با یه کمی تغییر و این کع ماله من مطالعه مودیش با ااون فرق داره حالا میترسم دانشگاه موضومو رد کنه
2728
تو فرم هایی که اخرش هست که تاییدیه سایت ایران داک و سیکا بعد پایینش امضا راهنما مشاور تاییدیه نباید پیوست پروپوزال بشه
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من
2740
اگه تکراریه و پروپزالت رو هنوز ندادی! یه رویکرد جدید بهش اضافه کن درست می شه!مثل کاربردی در جهت فلان با استادت مشورت کن یه رویکردی چیزی براش پیدا کن!
   💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝
2706