2737
2739

من سر ان تی کرمانشاه وسافرت بودم فامیلای همسرم اونجان پرس و جو کردم گفتن افق خوبه

من رفتم افق راضی بودم ولی باز تحقیق کن

روز های آینده قطعا بهترین روز ها هستند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای خوب و معتبر میخوای برو پیش نازنین فرشچیان

فرشچیان جز بهترینهاست

من دومین بارداریمم دارم میرم پیشش الان

شماره شم دارم اگه بخوای قبلا باید حضوری و طی چند نوبت باید میرفتی تا نوبت بگیری

ولی الان با تلفنی نوبت میده البته همون روز زنگ بزن همون روزم برو مطب

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728
جای خوب و معتبر میخوای برو پیش نازنین فرشچیان فرشچیان جز بهترینهاست من دومین بارداریمم دارم میرم پ ...

اصلا فرشچیان رو به کسی معرفی نکن من رفتم درد نخور جنسیت هم اشتباه گفت

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته
جای خوب و معتبر میخوای برو پیش نازنین فرشچیان فرشچیان جز بهترینهاست من دومین بارداریمم دارم میرم پ ...

والاچندتاازدوستام رفتن پیشش میگن نه اخلاق داره ونه تشخیصش درسته منم ترسیدم

خدایامراان ده که مراان به
2738

من بارداری دوممه

اولی وقتی پیشش میرفتم اخلاقش سرد بود و سوال میپرسیدی یا جواب نمیداد یا با تندی میداد ، منم ناراحت میشدم حساسم

اتفاقا چون تشخیصش خوبه و همه دکترا قبولش دارن میرم پیشش ، گفتم عب نداره بازم میرم پیشش

امسال که میرم اخلاقش خیلی زیاد تغییر کرده نمیدونم چی شده ، خودمم تو شکم😅

منی که حساسم و به گریه میفتم اگه دکتر بد اخلاق باشه اینو میگم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

اره منم رفتموبداخلاق بود و عصبی ۱۶ هفته بودم گفت خانوم پاشو بچت دختره منم دیگه گفتم درسته نرفتم تا ۳۵ هفته اونم رفتم پیش سارا پر مهر گعت دروغ گفته پسره فرشچیان چند مدته تشخیصش اشتباه است

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته
اره منم رفتموبداخلاق بود و عصبی ۱۶ هفته بودم گفت خانوم پاشو بچت دختره منم دیگه گفتم درسته نرفتم تا ۳ ...

چطور ۱۶ هفته رفتی

بعد ۱۸ هفته واسه آنومالی نرفتی؟ 

اصلا فرشچیان رو به کسی معرفی نکن من رفتم درد نخور جنسیت هم اشتباه گفت

خیلیا هم راضی بودن این دلیل نمیشه

اشتباه رو هر دکتری ممکنه انجام بده

خیلیا هم راضی بودن این دلیل نمیشه اشتباه رو هر دکتری ممکنه انجام بده

من و یه خانوم دیگه اونجا بودیم هر دومون رواشتباه گفت

دیگه انومالی ندادم من ان تی خوب بود 

اصلا ربطی ندارن بهم

2706