2733
2739

گریه و استرس براتو دلیت سمه

به تو دلیت فکر کن و باهاش حرف بزن آروم بشی قشنگم

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتی یه جوریم که فکر میکنم دوسش ندارم و این بیشتر بهم فشار میاره

بخاطر شرایطی ک داری هم هست حساس تر شدی

چرا سعی نمیکنی الان بخوابی؟

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
بخاطر شرایطی ک داری هم هست حساس تر شدی چرا سعی نمیکنی الان بخوابی؟

اصلا نمیتونم بخوابم همش میگم من نتونستم مادر خوبی باشم  یه حس شکست دارم همش آن یه بچه دیگه  هم دارم 

2738
اصلا نمیتونم بخوابم همش میگم من نتونستم مادر خوبی باشم  یه حس شکست دارم همش آن یه بچه دیگه &nbs ...

اوووو ازین فکرا همه مادرا دارن خیالت راحت

مادرا تا بچه هاشونمیخوابن و صورت مظلومشون رو تو خواب میبینن میشینن هی خودشونو سرزنش میکنن ک من الم من بلم و....

شما ک دیگ الان باردارم هستی این تفکراتت بخاطر شرایطت بیشترشده

مگه ناخواسته بوده بچتون گلم؟ 

دخترم خیلی پرخاشگر و عصبی شده و اصلا به حرفم گوش نمیده و فکر میکنم تقصیر من من باهاش بد رفتاری ...

چند سالشه دختر خوشگلت

اوووو ازین فکرا همه مادرا دارن خیالت راحت مادرا تا بچه هاشونمیخوابن و صورت مظلومشون رو تو خواب میبی ...

نه عزیزم اتفاقا خیلی برای بچه دوم تلاش کردیم چون باردار نمیشدم ولی از وقتی باردار شدم کلا روال همه چی بهم خورده احساس میکنم از اولی غافل شدم😔

چیکار کردین آروم شدین من همین الانم که براتون مینویسه دارم گریه میکنم

هیچی دو شب گریه کردم بی صدا زیر پتو ......من دلم از بی محبتی ادما گرفته بود .......ولی خودم با خودم حرف زدم گفتم اخه شاید من دلم بخواد برای یه نفر وقت بزارم بهش عشق بدم امید بدم محبت کنم اگر هزار تومنم دارم با اون تقسیم کنم ولی شاید اون مثل من فکر نکنه ‌‌‌........و تصمیم گرفتم فاصله بگیرم......اینجور اروم شدم .......الهی اروم بمونم

2706