2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم همچین چیزی تا حالا دیدین یا ن ولی دوس دارم اگ شندین حداقل راهنمایی نکردین مسخره ام نکنید

من ۱۸ سالمه ازدواج نکردم ولی خب بنا ب دلایلی باکره نیستم بدبختیای ک کشیدم ب کنار بدبختایی ام ک خودم برا خودم درست کردم ب کنار ولی واقعا الان دیگ توانشو ندارم تا الانم سه بار خودکشی کردم ک بار اخر هفته پیش بود ک ۳ روز تو کما بودم بخاطر قرصایی ک خوردم از طرفی بخاطر همین مصرف قرصا ک تو خودکشی بوده رو مغزم اثر گذاشته و بیماری تشنج پیدا کردم ک قرص مصرف میکنم با این حال ک هیچ امیدی ب زندگی ندارم ولی بخاطر خانوادم مجبورم ک ادامه بدم چون حال بدشونو دیدمو نمیخام بیشتر اذیت کنم تا الانم تو این چن سال کلی مشاور و روانپزشک اینا رفتم ولی تاثیرشون فق همون موقع ک تحت درمان بودم بوده بعدش دوباره مث دیوونه ها شدم چیکار کنم ک زندگیم بهتر شه تروخدا اگ میدونید بگید منم جای خواهرتون بخدا هفته پیش ک تو بیمارستان بودیم خانوادم کلی غصه خوردن و لاغر شدن بدبختیای خودشون کمه منم هی اضافه میکنم

خانواده

همسرداری زناشویی خیلی مشاوره دارم ولی خانواده خیلی کم عزیزم می دونی من سنم کم بود ازدواج کردم بعد همش کلاس مشاوره می رفتم از همه جور کلاس بگی رفتم برای خانواده همسر فرزند خانواده همسر آداب معاشرت ومهم تر کلاس شخصیت سالم باید بدونم اگه دوست داری مشکلت چی هست به من بگی

عاشق کسی شو که تشنه عشق نباشه چون روزی سیراب میشه 😒😔
2738
نمیدونم همچین چیزی تا حالا دیدین یا ن ولی دوس دارم اگ شندین حداقل راهنمایی نکردین مسخره ام نکنید من ...

باید شخصی حرف بزنیم عزیزم 

تاپیکامو بخون لطفا. خسته تر از اونیم که دوباره تعریف کنم

تاپیکاتو خوندم باید چند جلسه بامشاوره حرف بزنید باز چند جلسه باهمسرتون حتما پیگیری کنید

2706