2737
2739
عنوان

کسی پرستار هست تو سایت ؟

236 بازدید | 21 پست

ممنون میشم اگه جواب سوالامو میدونید در حد اطلاعتون جواب بدین 

بامدرک  تزریقات پانسمان میشه تو بیمارستان کار کردش ؟

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا جایی که من می‌دونم نه  باید بری مدرک بهیاری کمک بهیاری یا کمک پرستاری بگیری

مدرکم فوریت های پزشکی تو انجمن پرستاریه میشه ؟

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
نه عزیزم فقط کمک بهیاری اونم کارش مربوط به ملحفه عوض کردن و لگن گذاشتن و ایناس واسه کار درمانی فقط ...

یعنی باید برم دوره ۱ساله کمک پرستاری ببینم 

مدرکم  فوریت پزشتی ماله انجمن پرستاریه

2740
یعنی باید برم دوره ۱ساله کمک پرستاری ببینم  مدرکم  فوریت پزشتی ماله انجمن پرستاریه

ممکنه واسه کمک بهیار قرارداد ببندن،همه بیمارستانای شهرتون برو فرم پر کن احتمالش هست بگیرن

راستش در مورد مدرک شما اطلاعی ندارم  فوریت پزشکی ها میرن 115 تو آمبولانس یا مرکز تلفن 115

مچکر ممنون پس من تو ارورژانس دنبال کار باشم ؟

چطوری میشه برم تو اورژانس استخدام بشم 

یعنی چی 

یعنی ب عنوان پرستار نمیتونی کار کنی

دوره های کمک پرستاری رو بری شایییید اونم پارتی میخاد و این که میشی ملحفه عوض کن و لگن گیر و اینجور کارا 

کلا بیمارستان بخای نگهبانم باشی پارتی میخاد مگر مدرک علوم پزشکی داشته باشی وارد شی

سرزمین عجایبه اینجا 👁
ممکنه واسه کمک بهیار قرارداد ببندن،همه بیمارستانای شهرتون برو فرم پر کن احتمالش هست بگیرن

تو کدوم قسمت از بیمارستان باید برم فرم پر کنم ؟

یعنی ب عنوان پرستار نمیتونی کار کنی دوره های کمک پرستاری رو بری شایییید اونم پارتی میخاد و این ...

ممنون از شما