2733
2734

پسرم خیلی خوب بود واقعا باهوش الان یکی دو هفته اس سر املاهاش مشکل دارم هر کلمه رو چندین بار باهم تکرار میکنیم و مینویسیم بازم یادش میره و واقعا کم میارم عصبانی میشم دیگه😞😞تمام وقتمو گرفته قبلش خوب بود الان حس میکنم از معملمش ناراضیم کلمات زیادی ازشون میخاد ینی یه حرف درس میده پنجاه کلمه پشت بندش بهشون میگه واقعا نمیدونم چ کنم

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹

اعتماد به نفسش اونده پایین بخاطر همین یادش میره. 

و اینکه حجم زیاد درس هم یاعث میشه یادش بره. 

بلخره بچهذهم یه کششی داره. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعا با مدارس غیر انتفاعی مخالفم. فکر میکنن کار قشنگیه. باید کلمات کتاب رو بخوان تهش کمی بیشتر اونم اواخر که روان شدن. بچه رو گیج میکنن.

خدایا وطنم، ایرانم را در آرامش و امنیت قرار بده. کاری کن مردم میهنم با هم متحد باشند و در کنار هم در صلح و صفا باشند.و هر کسی به فکر نقشه های شوم برای کشورم هست رو نابود کن. دوست داری لایک کن. دوست داشتی ریپلای کن. کلا هر کاری دوست داشتی انجام بده😊. اینجا جای تبادل نظره. دعا کن نی نی یار دلش به رحم بیاد کاربریم برای مهر ۹۷ رو بهم برگردونه.😊
2728
اعتماد به نفسش اونده پایین بخاطر همین یادش میره.  و اینکه حجم زیاد درس هم یاعث میشه یادش بره.& ...

بخدا چند ساعت باهاش املا کار میکنم باز میپرسم میبینم اشتباه مینویسه منم ی کششی دارم عصبی میشم واقعا

دخترمن یه روز خوبه به روز فکر میکنی روز اولی که داره یه حرفی  را میبینه دو روزه م  و ن را اشتباه میکنه امروزم واسه اولین بار باباش املا بهش گفته اینقدر غلط غلوط نوشته بود 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2738
من واقعا با مدارس غیر انتفاعی مخالفم. فکر میکنن کار قشنگیه. باید کلمات کتاب رو بخوان تهش کمی بیشتر ا ...

اشتباه کردم خیلی 

سلام

کلماتی غیر از کتاب فارسی و نگارش یاد میده؟ چندتا اضافه تر؟

موقع املا نوشتن بهش بگو برا خودت بگو و بنویس، بخش بخش، صداکشی کن. مثلا برادر، بگو هرچی میشنوی، اول چی بَ، بعدش را، بعدش دَر

همشون همینطورن پسر من چند روز اینطور شده

و دختر من البته معلمشون یه هفته درس جدید نداد تا بچه ها راه افتادن

در امتداد کوچه‌ پس کوچه های زندگی نوای اُمیدی است که مرا میخواند . .🌱🕊
دخترمن یه روز خوبه به روز فکر میکنی روز اولی که داره یه حرفی  را میبینه دو روزه م  و ...

وای خدا من اینقدر باهاش کار میکنم خودمم امتحان دارم هیچی نخوندم نمیدونم چ رفتاری بکنم امروز اینقد گریه کردم مردم خیر سرم گذاشتمش بهترین مدرسه احساس میکنم معملش خوب نیست

بچه من دولتی میره با 35 دانش آموز ولی هر نشانه کلی کلمه میگه

مثلا نشانه ن بدون دروغ سی کلمه جدید بهشون گفته

مال منم معلمشون همينجوريه 

رلي شما نخوابد حفظ كنه بزاريد درك كنه صدا ها رو 

جدول صدا كشي باهاش تمرين كن 

جدول هس ك حروف نوشته ميشه مثلا ب با آ ميشه با د آ ميشه دا

اينو بزگ بكشيد بزنيد تو سينه ديوار با مقوا بعد هر روز براش تكرا كنيد تا صدا ها رو بتونه موقع خوندن تشخيص بده مخصوصا حروف اي مثلا س با ي چي ميشه سي ميشه هي باهاش اينجوري كار كنيد 

املا رو هم براش خلاق كنيد مثلا بگيد اون بهتون املا بگه شما بنويسيد گاهي غلط بنويسيد بديد صحيح كنه

يا 

ارد بريزيد تو سيني پخشش كنيد بعد بگيد توش املا بنويسه 

يا با حبوبات املا بگيد بهش 

روي ديوار اگر سراميكي هست با ماژيك بگيد بنويسه و....

مامان سه تا كوچولو و يكي تو راهي
2706