2733
2734
اره بدترینش حالت تهوع و بدن درده هی خوب میشه هی دوباره میاد

دقیقا منم بخاطر سینوزیت و نیگرن شدیدی که دارم همش حالت تهوع و استفراغ دارم. کلا خیلی ویروس بدیه، امانمو. برید دیگه، 

ان شالله که زود خوب بشی 

خداکمکت کنه 

خیلی ویروس بدیه 

ما یکی دوماه درگیر بودیم هی میرفت میومد 

هربار با علائم جدید 

بار اول سوزش گلو و کیپ شدن گوش و بیحالی و بدن درد و کوفتگی بدن 

یه هفته درگیر بودیم بعد خوب شدیم 

دوباره یه هفته بعدش گرفتیم علائمش سرفه شدید گلو درد گرفتگی صدا و تب 

بعد خوب شدیم دوباره گرفتیم 

اینبار آبریزش بینی شدید آبریزش چشم اونقدر زیاد بود 

عطسه 

واااااییی چه روزاااییی بود یکی دوماه درگیرش بودیم چقدر بد بود لعنتی آخر دفعه یکی بهم گفت پتو روبالشتی هرچی دارین بشور 

منم پتوهامون تشک ملحفه روبالشتی همه رو شستم 

پنجره هارو هم روزی دوسه ساعت باز میزاشتم هوای خونه عوض شه 

چندتا پیاز خورد کردم اب ریختم داخلشون گذاشتم بپزن با شعله کم تا بوی پیاز همه خونه رو گرفت 

دیگه خوب شدیم شکر خدا 

الان دو سه هفته اس دیگه خوبیم الحمدالله گوش شیطون کر 

حتما حتما  خوب شدی پتو تشک روبالشتی همه رو بشور تا دوباره خدای نکرده دچار نشی 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله که زود خوب بشی  خداکمکت کنه  خیلی ویروس بدیه  ما یکی دوماه درگیر بودیم هی ...

عزیزم ممنونم بخاطر دعات

و اینکه حتما همینکارو میکنم مرسی که گفتی واقعا این یه ماه از کار و زندگی افتادم 

حتما میشورم

2728
عزیزم ممنونم بخاطر دعات و اینکه حتما همینکارو میکنم مرسی که گفتی واقعا این یه ماه از کار و زندگی اف ...

خواهش میکنم عزیزم 🌹

آره حتما بشور تا خدای نکرده بدتر نشین 

ما هربار میرفت میومد با علائم جدید و سخت 

بچه کوچک دارم دوسالشه طفلی یه ماهو نیم همش درگیر بود خیلی اذیت شد 

خودم باردارم تو سه ماهه اول بودم ماهای خطرناک هیچی هم نمیتونستم بخورم چقدر بد بود ولی خدا خودش کمک کرد 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت