2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای تیر و مرداد

| مشاهده متن کامل بحث + 152712 بازدید | 24415 پست

سلام مامان ها خوبید حال نی نی ها چطوره یک خسته نباشید به همتون میگم واقعا با این چالش هایی که دست و پنجه باهاش نرم میکنیم دور به دور میتونم این روز ها سر بزنم منم آیدا شروع کرده چهار دست و پا راه رفتن و دندون های نیش بالایی داره در میاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان ها خوبید حال نی نی ها چطوره یک خسته نباشید به همتون میگم واقعا با این چالش هایی که دست و ...

سلام عزیزم . کاملا درسته  خداییش برای همه سخته ولی خب درکنارش شیرینیهاشوهم داره . 

ای جانم .نازی . خداوند حافظش باشه ❤❤

2731

سلام دوستان خدا قوت به همگی .. نی نی های خوشگلتون خوب هستن .. من یک مشکلی برام بوجود اومده گفتم شاید بتونید کمکم کنید پریودیم عقب افتاده جرات ندارم برم آزمایش .. چکار کنم چی بخورم 😪😪

سلام دوستان سال نو همگی مبارک ،شرمنده من فقط بعضی وقتا بتونم بیام پیام هارو بخونم بخدا اصلا وقت نمیکنم تک و تنها باید به همه کارا برسم ،خیلی روزای سختی رو اکثرا پشت سر گذاشتیم  ایشالا که بعد این خیره 

فقط یه سوال داشتم دختر من نه ماه و ۱۶روزشه نمی‌دونم باید وبا بهش بدم به بنده خدا فقط شیر مخصوص رفلاکسی و فرنی میدم با یک چهارم سیب ،دیگه چیا بدم حس می‌کنم خیلی در حقش کوتاهی میکنم اصلا خودمو نمیخشم🥺🥺🥺

توروخدا بگید دیگه چیا درست کنم بدم 

خداروشکر رفلاکسش هم خیلی بهتر شده خیلی کم یا اصلا دیگه بالا نمیاره

سلام دوستان خدا قوت به همگی .. نی نی های خوشگلتون خوب هستن .. من یک مشکلی برام بوجود اومده گفتم شاید ...

سلام عزیزم،یا خدا بهار جون یعنی جلوگیری نداشتی چه دلی داری😁🤔

سلام دوستان سال نو همگی مبارک ،شرمنده من فقط بعضی وقتا بتونم بیام پیام هارو بخونم بخدا اصلا وقت نمیک ...

سلام عزیزم چه طوری خوبی؟گل دخترت خوبه؟اتفاقا چندبار به یادت بودم

آره درسته واقعا

به امید خدا که به سلامت بزرگ بشن و عاقبت بخیر بشن

یعنی تاحالا بهش مرغ،گوشت،سبزیجات اینا ندادی؟

من پسرم ۷ماه و ۲۴روزشه ،اغلب براش با ارد برنج سوپ درست میکنم

آرد برنج+هویج+سیب زمینی+مرغ

موادو تغییر میدم مثلا جای ارد برنج جو دوسر پرک یا جو پرک

گاهی عصاره قلم،گاهی خود گوشت

دیگه مثلا جعفری یا شوید میزنم تو سوپش ،

یا پیاز گاهی اوقات میزنم،لوبیا سبز ساطوری میکنم میریزم

لبو قرمز گاهی اوقات

فلفل دلمه

سیب زمینی آبپز با کره 

غذا خیلی نمیخوره ،در حد یکی دوقاشق مرباخوری

سلام عزیزم چه طوری خوبی؟گل دخترت خوبه؟اتفاقا چندبار به یادت بودم آره درسته واقعا به امید خدا که به ...

سلام خوبی گلم 

ماهم خوبیم فدات شم 

گل پسرت خوبه خودت خوبی  ،ایشالا که دومادیشو ببینی عزیزم ❤️

نه گلم فقط یکی دوبار بهش سوپ  دادم خیلی افسرده شدم حتی مولتی و قطره آهن بهش نمی‌دم از خودم بدم میاد آخه این بچه که گناهی ندارم من در حقش کوتاهی میکنم 😭😭😭😭

راستی زرده تخم مرغ هم هر از گاهی بهش میدم 

ماشالا دختر من خوش خوراکه همه چی دوست داره لعنت به من که براش کوتاهی میکنم 😭

سلام خوبی گلم  ماهم خوبیم فدات شم  گل پسرت خوبه خودت خوبی  ،ایشالا که دومادیشو ببین ...

ی

مرسی گلم خداروشکر اونم خوبه،ممنون عزیزم همچنین خدا گل دختر شما رو حفظ کنه،این چه حرفیه عزیزم،اشکالی نداره تا یکسالگی غذای اصلی نوزاد شیر مادر یا شیرخشک هست بعد یکسالگی باید غذا وعده ی اصلی باشه،منم هنوز شیر،ماست و زرده تخم مرغ ندادم

همون سوپ ساده هم کافیه ،من تو نت خوندم لبنیات از ده ماهگی به بعد هست،تخم مرغ هم مدنظرمه اول محلی بدم،هنوز پیدا نکردم

مولتی هم روزی یک قطره چکان و اهن هم شب یک قطره چکان بده

سلام دوستان خدا قوت به همگی .. نی نی های خوشگلتون خوب هستن .. من یک مشکلی برام بوجود اومده گفتم شاید ...

سلام عزیزم . انشاالله خیره . حالا منم همینطورم منتها من سابقه ی درخشان دارم چون احتمالا یا کیست گرفتم یا فیبروم یا ...... خدا بخیرکنه . تجربه به من ثابت کرده اگر پریود نخوای بشی باهیچ چیز نمیتونی بیاریش حتی اگر گیاهی و زعفرون و ....بخوری 

ولی اگر خبری باشه یعنی شک داری حتما دکتر برو گلی 

سلام دوستان سال نو همگی مبارک ،شرمنده من فقط بعضی وقتا بتونم بیام پیام هارو بخونم بخدا اصلا وقت نمیک ...

سلام سسماجان خوبی گلم ؟اول اینکه خداوند دخترگلت روحفظش کنه براتون و اینکه من کاملا به عنوان یه مادربچه ی رفلاکسی درکت میکنم گلم . خداقوت 

گلی من الان چندوقتیه ازوقتی پانیا میشینه (اینم بگم یه دکترتوسایت گفتش خداخیرش بده)که برنج محلی روبزار با آب نسبتا بیشترازبرنجش حسابی بپزه و وقتی جامد شد و کامل پخت بده به بچه بخوره حدود دوهفته فقطبرنج کته جامد و البته کمی شل دادم .  برای پانیا شروع این غدا خوب بود (پانیا سوپ . آب مرغ . و فرنی که با آب درست میکردم رو بالا می‌آورد ومنم بنابه گفته ی دکترش اگرچیزی که به بچه میدی بهش ساخت بده بخوره و گرنه سریع قطش کن رو قطع میکردم  ) و الانم اندازه ی دوحبه قند یک روز گوشت یه روز سینه ی مرع رو میزارم تو آب برنج بپزه و ازدیروز گوشت بلدرچين و برنج رو به آب برنج اضافه کردم . سیب زرد رو روزی نصف سیب رومیخوره کاملا پوره میکنم . گاهی خرما میدم وموز میخوره و آب فعلا همینهارومیدم . بهتره غذاهاشون خشک باشه البته نظرمنه به نظرم وقتی معده مشکل داره نمیشه غذاهایی مثل آب مرع یا سوپ یا آبکی طور روخورد فقط باید غذاهای خشک روبخورند که تنوع این غذاها کمه 

نگران نباش گلم با راه رفتنشون رفلاکسشون بهترمیشه انشاالله عزیزم ❤❤❤

2706