2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای تیر و مرداد

| مشاهده متن کامل بحث + 152493 بازدید | 24374 پست

[QUOTE=334401431]عزیزم به سلامتی باشه انشاالله براش سازگارباشه  دیگه رفت تا ۱ سالگی برای واکسن[/QUOT سلامت باشی گلم💖 آره دیگه تا یه سالگی.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
دقیقا🥺 کاوه شکرخداخوبه🤲از اول عیدچرک خشک کن میخوره سه تا سفازولین زده...دستشوباخمیرقندبستم کمی باز ...

خداروشکرعزیزم. انشاالله همیشه کنارعزیزانت شادوسلامت و با آرامش کامل باشی گلم

بله کاملا موافقم❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکرعزیزم. انشاالله همیشه کنارعزیزانت شادوسلامت و با آرامش کامل باشی گلم بله کاملا موافقم❤️❤️❤️

قربونت برم.همچنین.پانیا الان چیکارا میکنه؟😍

قربونت برم.همچنین.پانیا الان چیکارا میکنه؟😍

پانیا خوبه خداروشکر . ازحرکاتش که باز مثل کرم میخزه.  تقریبا کامل میشینه . کلا بی صدا تموم کارهاروانجام میده . بعضی اوقات به من میگه ما بعضی وقتها ماما . باهم میگه . اَم میگه ‌ اَب میگه که یعنی آب میخوام . عاشق حمومه و حموم کردن . تو خونه کلا دنبال منه . اگه تو آشپزی باشم پانیاتو کابینته .عاشق آجیشه بماند که پناه خیلی دوسش داره خدایی  .دوتا دندون پایینو درآورده شکمش یکسره میره که فکرکنم ازدندون بالاش باشه که داره اذیتش میکنه فعلا هم فقط شیرشو میخوره به اضافه ی یک وعده برنج کته و آب سیب وموز . ولی خب درکل ظریف جثه هستش خداکنه برای مراقبت ۹ ماهگی ببرم بگه وزن گرفته . موندم راه بره تا بتونم غذاشو بیشترکنم فعلامیخوام معده اش سبک باشه و کمتربریزه 

کاوه جون چیکارمیکنه ؟ ارتباط آقا کیان با داداشش چطوره؟

2731

[QUOTE=334490127]پانیا خوبه خداروشکر . ازحرکاتش که باز مثل کرم میخزه.  تقریبا کامل میشینه . کلا بی صدا تموم کاره ...[/Qخب خداروشکر،چندماهشه؟کاوه هم دوتادندون پایین رو در اورد.. سینه خیزمیره خودشو توحالت سینه خیزمثل شنا بلند میکنه...شکرخدا کیان خیلی باهاش خوبه وحسادت هم نمیکنه بچم خیلی به من هم کمک میکنه شرمندشم🥺🥺🥺🥺 کاوه عاشق بازی کردن هست واینکه باهاش حرف بزنیم...برا غذا جیغ میزنه....سفره پهن شه غوغا میکنه....عاشق نون هست... بهش آب حلیم برنج....فرنی....آب سیب میدم ونون ریز....یه بار هم هویج وسیب زمینی ومرغ پختم پوره کردم خورد....هنو نمیشینه خودش...دیگه کم کم میریم سمت راحتی اگه خداکمک کنه🤲🤲🤲🤲

[QUOTE=334490127]پانیا خوبه خداروشکر . ازحرکاتش که باز مثل کرم میخزه.  تقریبا کامل میشینه . کلا ...

عزیزم خدادوتا داداشهاروبرای شما حفظشون کنه . نوش جونش باشه الهی . ای جان 

خداییش داره این مراحل زندگیشون زود میگذره  

عزیزم خدادوتا داداشهاروبرای شما حفظشون کنه . نوش جونش باشه الهی . ای جان  خداییش داره این مراح ...

فدات شم الهی دخترات عاقبت بخیر وسفید بخت شن🤲🤲🤲🤲

آره الان پراز شیرینی هستن بلاخره هم بهاراومد😍 میگم الان تو خونه چی میپوشی برا پانیا؟ کاوه خیلی گرمایی هست پتو رو پرت میکنه حتی یه دستمال رو پاش بذاری پرت میکنه.... هنوزم براش لباس خنک نخریدم...

فدات شم الهی دخترات عاقبت بخیر وسفید بخت شن🤲🤲🤲🤲 آره الان پراز شیرینی هستن بلاخره هم بهاراومد😍 ...

ممنونم ازدعات دوست 🤲🤲🤲🤲🤲

پانیاهم برخلاف پناه خیلی گرمایه و به شدت عرق میکنه . قبلا زیرلباساش یه رکابی  و یه آستین کوتاهش و بلوز و شلوار میپوشوندم البته بیرون توخونه فقط آستین کوتاه و بلوزو شلوارروش رو ولی الان یه حلقه ای و بلوز و شلوار خنکترمیپوشونم من برای لباس عید براش لباس‌های بهاری و آستین کوتاه خریده بودم چندروز پیش اینجا خیلی گرم بود یه رکابی و آستین کوتاه پوشیده بودکلا درجه ی گرمای خونه روهم کم کردیم . الان نسبت به سال‌های پیش گرما جلوتر اومده انگاری

ممنونم ازدعات دوست 🤲🤲🤲🤲🤲 پانیاهم برخلاف پناه خیلی گرمایه و به شدت عرق میکنه . قبلا زیرلباساش ی ...

نمیدونم چرا پستم ویرایش نمیشد همش خطا میده 

منظورم دوست خوبم بودی پاییزجان❤❤❤ 

سلام عزیزم من دیروز رفتم بهداشت واکسن ۶ماهگیش رو زدم الان۶ماه و۱۷روزشه...رفتم داروخونه براش قطره ی آ ...

به سلامتی،خداروشکر عزیزم پسر منم خوبه ،چهاردست و پا میره و میشینه ولی نه طولانی 

الان ۷ماه و ۱۳روزشه

اسمش حسین هست گلم

به سلامتی،خداروشکر عزیزم پسر منم خوبه ،چهاردست و پا میره و میشینه ولی نه طولانی  الان ۷ماه و ۱ ...

خداخحفظش کنه آقا حسین رو♥️♥️♥️♥️♥️اسم حسین برام باارزشه♥️

ممنونم ازدعات دوست 🤲🤲🤲🤲🤲 پانیاهم برخلاف پناه خیلی گرمایه و به شدت عرق میکنه . قبلا زیرلباساش ی ...

♥️♥️♥️♥️ جفت بچه های من گرمایی وعرقو....مرتب دارم روبالشتی میشورم....امروز بالشت کاوه رو گذاشتم تو آفتاب...‌روبالشتیشو بشورم...اینجا خیلی گرم شده کولر روشن کردیم یکم...الانم پنکه روشنه ولی سمت ما نیست بادش... اصلا تیشرت ورکابی نخریدم....تو زمستون هم کلا آستین بلندزیردکمه دار میپوشیدم الانم همونه... گرمشه ولی...

سلام خوبین بچه ها خوبن 

سال نوتون مبارک♥️ ایشالله سالی پراز خیرو برکت باشه واس همه

یا همه...یا هیچ!                                            راضی به بودن های نصفه و نیمه ی هیچکس در زندگیتان نباشید،                                             حتی با بهانه ای به نام عشق
2706