2733
2734
عنوان

جاریم داره طلاق میگیره و من خوشحالم....

| مشاهده متن کامل بحث + 3781 بازدید | 56 پست

حست و درک می کنم منم مادر شوهرم خیلی بهم توهین کرد بدی کرد حسودی کرد وقتی سکته کرد افتاد رو تخت اصلا ناراحت نبودم 

عذاب وجدان داشتم چرا خوشحالم 

هنوزم میگم با خودم چرا من ناراحت نشدم 

به خدا دست خود آدم نیست 

بینید یکی واقعا داره زندگی می کنه به کسی کاری نداره وقتی تو زندگیش دخالت کنی عذاب بدی  خب تقاص پس می دی 

الان همه اونایی که مگه سکته کردن تقاص کار بده؟نه 

ولی سکته مادرشوهر من بود 

الان همه اونایی که طلاق گرفتند هم ربطی به تقاص نداره 

ولی شاید طلاق جاری این خانم واقعا تقاص دل شکستن باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدم میاد از این حس کذایی 

اسی منم یه جاری دارم از روزی که اسم من تو زندگی همسرم اومد شمشیر و از رو بست جایی نموند که حق منو ضایع نکنه به خاطر اینکه منو از چشم همه بندازه آنقدر خودشو فدا کرد ولی من از ته قلبم به خدا واگذارشد کردم 

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
2728

معذرت خواهی کن از خدا وتوبه کن ذهنتو دور کن برا من این مدلا پیش اومده سر خودم تا نیومد خدا ولم نکرد

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2740
 نه میره بعد طلاق با یکی بهتر از برادر شوهرت ازدواج میکنه دیگه شاید خوشبختتر بشه

فقط اینو میدونم که واسه دشمنمون هم نباید بد بخوایم

خدا خودش میدونه چطور جواب هر بنده شو بده

واسه همه دعا کنیم تا حال خوب به سمت خودمون برگرده