2737
2739
عنوان

خانمایی که آیفون دارید یه لحظه

126 بازدید | 15 پست

سلام خانما شما سیب آپ دارید رو گوشیتون؟باز میشه و مشکلی نداره؟من از دیشب باز نمیشه و میزنه برنامه خطرناک یعنی همراه بانکا و تمام اپ های ایرانی باز نمیکنه میزنه خطرناک منم همه رو پاک کردم الان دیگه نصب نمیشه اشتراک سه ماهه هم خریده بودم تکلیفم چیه؟کمکی ندارید ؟

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

منک زورم میاد حقیقتا اشتراک بخرم 

منم مث کاربری ک گفتن add میکنم ب صفحه اصلی

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه ندارم سیب اپ ولی یه کاری میتونی بکنی که من کردم از سافاری برو هر برنامه ای که میخوای نسخه ...

اون میدونم ولی سافاری هم سیب اپ میزنه خطا باز نمیکنه ،شما نمیدونی اپ هایی که پاک میکنیم از ایفون چه جوری میشه برگردوند؟

2728

از دیشب که نه از دیروز اصلا باز نمیشه

برای منم اخطار پاک کردن میاد 

فک کنم تحریم شده

روبیکا هم اینجوری بود برای من

تا جایی که میتونیم بهم حس خوب و انرژی مثبت بدیم و از کنار هم بودن لذت ببریم
اون میدونم ولی سافاری هم سیب اپ میزنه خطا باز نمیکنه ،شما نمیدونی اپ هایی که پاک میکنیم از ایفون چه ...

فک نکنم بشه برگردوند

ولی من از یکی از اقوام هم شنیدم برنامه های ایرانی جدیدا باز نمیشن رو ایفون

2738

ببرید گوشی فروشی براتون نرم افزارهایی ک میخان رو بریزن بهتر از خرید اشتراک

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️
فی لتر شکنت رو اف کن حالا درست میشه بلاخره میتونی نصبکنی از تو خود سایت گوربگوریشون  ولی ...

خاموشه ف ی ل تر ،کد هم رو گوشیم میاد نصب هم میزنم ولی میزنه با خططا مواجه شد رو یه خط دیگه که امتحان کنم میاد باز میکنه اشتراک بخر ولی رو خطی که اشتراک خریدم نمیاد کلافه شدم

ببرید گوشی فروشی براتون نرم افزارهایی ک میخان رو بریزن بهتر از خرید اشتراک

من اشتراک خریدم خود برنامه رو حذف کردم باز نمیشدکه دوباره نصب کنم الان هر کاری میکنم نمیشه نصبش کرد

من اشتراک خریدم خود برنامه رو حذف کردم باز نمیشدکه دوباره نصب کنم الان هر کاری میکنم نمیشه نصبش کرد

شاید اونم محدود کردن هرچی بگی ازین جماعت برمیاد

از دیشب که نه از دیروز اصلا باز نمیشه برای منم اخطار پاک کردن میاد  فک کنم تحر یم شده روبیکا ...

خاک تو سرشون منم دیج ی و همراه بانکام و دیوار هر کوفتی که ازش گرفته بودم باز نمیکرد حذف کردم الان دیگه کلا نصب نمیشه پشتیبانیشونم که مرده 

من که حاضر نیستم به این آپ ها پول بدم و اشتراک بخرم همه برنامه ها رو تحت وب بگیر راحت و بی دردسر&nbs ...

پشتیبانیش فقط میگه صبور باشید لامصب

2706