2733
2739
عنوان

خانما میخام تعقیر دکوراسیون بدم کسی هست+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 62 پست
عزیز دلمی تو دختر❤❤❤❤

فدات شم جانم 🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

معمولا آخر تابستون و عید خونه تکونی میکنن،

من اخر هر فصل خونه تکونی میکنم

مثلا برای فصل زمستون بعد از خونه تکونی تو اتاق نشیمن کرسی اینا میزارم خیلی حال میده 

شب یلدا😍

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2731
چه کارایی میکنی گلم؟ یعنی همه جا رو تمیز میکنی

مثل خونه تکونی عید البته کرسی میزارم تو یکی از اتاق خوابام ک بزرگتر از همس 

فقط هر سال فرشامو این موقع میدم بشورن چون دم عید شلوغه و زیاد تمیز نمیشورن قالی شوییا

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2740
من اخر هر فصل خونه تکونی میکنم مثلا برای فصل زمستون بعد از خونه تکونی تو اتاق نشیمن کرسی اینا ...

کار خوبی میکنی گلم من تو سرما حوصله خونی تکونی ندارم سالی دوبار خونه تکونی میکنم، ما شب یلدا یا خونه مامانم هستیم یا مادرشوهرم

خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره، غیر ممکن زندگی ما رو ممکن کن  

تاموقعی ک عکسامیاد پیشنهاد بدید نهارچی درست کنیم منک واقعا کم اوردم فکر کردن ب غذا سخت تر از پختشه😅

ﻣﻦ ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ و طبیعت ﺭا دارم💚ﻫﺮﭼﻪ میخواهم میﻃﻠﺒﻢ ﻭ ﺑﺎ ﺷﺎﺩﯼ آن را ﻣﯽﭘﺬﯾﺮﻡ🧚🏻‍♀️
مثل خونه تکونی عید البته کرسی میزارم تو یکی از اتاق خوابام ک بزرگتر از همس  فقط هر سال فرشامو ...

من فرشامو بهمن میخوام بدم بشورن بنظرت اون موقع تمیز نمیشورن؟

خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره، غیر ممکن زندگی ما رو ممکن کن  
کار خوبی میکنی گلم من تو سرما حوصله خونی تکونی ندارم سالی دوبار خونه تکونی میکنم، ما شب یلدا یا خونه ...

منم خونه نیستم اتفاقا😂😂😂

ولی شبای زمستون طولانیه خیلی کیف میده دور هم

منم ک خانوادم پر جمعیته امضامو بخون😂😂😂

من فرشامو بهمن میخوام بدم بشورن بنظرت اون موقع تمیز نمیشورن؟

اره گلم اون موقم عالیه اسفند ماه خیلی شلوغه واقعا گربه شور میکنن حتی بهترین قالی شوییا

تاموقعی ک عکسامیاد پیشنهاد بدید نهارچی درست کنیم منک واقعا کم اوردم فکر کردن ب غذا سخت تر از پختشه😅

سمبوسه درست کن😍

2706