2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خيليا نميتونن به هر دليلي نگه دارن حالا مشكل جسمي روحي دارن يا هرچيزي نبايد راهنمايي بخوان؟

کسیکه شرایطشو‌نداره باید بیشتر مواظبت کنه!!

دلیل نمیشه چون هرکاری میخواهیم بکنیم‌وقتی به مذاقمون خوش نیاد بزنیم زیرش و‌مسوولیت کارمون رو نپذیریم!!!

بعد همینا هشتگ اسمای مختلف میزنن که چرا باباهاشون با داس کشتشون یا تکه تکه کرد...

خدا گواهه من تو اون تاپیک حتی به یکیشون هم نگفتم تاوان پس میدید یا خدا کنه دیگه بچه دار نشید و...فقط گفتم نکنید گناهه از خدا بترسبد و... اما انقدر جایگاه ها عوض شده جوری رفتار می کنن انگار من از فضا اومدم خودشون نرمالن

زهد ریایی،جهل مقدس...
بعد همینا هشتگ اسمای مختلف میزنن که چرا باباهاشون با داس کشتشون یا تکه تکه کرد... خدا گواهه من تو ا ...

دقیقاً!!

اونجا هم جوابشو دادم!! یچیزی نصفه کاره از قران خوندن!! اونحاییکه فکر میکنن بتفعشونه رو‌میگن!!!

درصورتیکه اشتباه متوجه شدن!! فقط میخوان دلیل بیارن کار ندارن دلیلشون درسته یانه!

2740

فکر کنم عقد رسمی نیستند اصلا و براش سخته ،،،گفت نامزد هستیم  کسی در جریان بارداری‌ نیست ،،،منم اونجا دایم با زبان نرم تاکید میکردم بره دکتر و تحت نظر دکتر باشه حداقل ،،،،

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
خب سقط بشه بهتره یا بدنیاش بیاره وقتی نمیخاد؟؟؟!!  

آخه ما چه کاره ی عالم هستیم ک تصمیم بگیریم کی بیاد کی نیاد ،،،این کار خداست و چیزی فراتر از ما ،،،،وقتی میگه قرص خوردم هر کاری کردم ولی باز ب وجود اومد، هنوزم انسان رو عاجز نمی‌بینید ؟

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
خب سقط بشه بهتره یا بدنیاش بیاره وقتی نمیخاد؟؟؟!! 

میخوادبره سقط کنه بره بکنه ولی نباید بیاد تو سایت عمومی جار بزنه تا قبحش بریزه دونفر دیگه هم تشویق بشن خودشونو بدبخت کنن!!

من با اون خانم کاری ندارم جایگاهی نیستم ک قضاوتش کنم ولی چندین بار دیدم تو نی نی سایت طرف دنبال طلسم زندگی ی نفر خراب کنه ولی هیچ کسی اصلا برلش مهم نبوده طرف چند روز پیش تاپیک زده بود از کجا برم طلسم مرگ بگیرم برای ی نفر دیگه منم گزارش زدم انگار ن انگار

خدا با من است 🙌🌹

خیلی وقت ها احتمالا پدر مادر محرم نیستن کلی میگم نمی خوام گناه اون خانم رو بشورم ، تو همچین شرایطی اگه زیر دو ماه حامله باشه شخص تو ی محیطی انجام بشه بچه زجرکش نشه چون حس داره درد میفهمه و مادر مشکل جسمی براش پیش نیاد بتونه در آینده بتونه بچه دار شه کفاره بده بهتر تا اینکه بچه ب دنیا بیاد تو این شرایط الان کودک هایی کار ک می بینیم ک طبق ۹۰٪  اونا چ پسر چ دختر مورد تعرض قرار میگیرن تو بدبختی بزرگ میشن خیلی هاشون حاصل روابط نامشروع هستن اون روز ی بچه کار پسر بچه ۷-۸ ساله ببین رنگ ب روش نداشت چشم ها گود رفته نحیف داشت کار می کرد شب تو سرما و گرما اینا کار میکنن اینا رو می بینن دلم میخواد بمیرم

خدا با من است 🙌🌹
2706